Septynių gyvūnų gyvybės buvo išgelbėtos

Jūs tik pasižiūrėkite, kaip jie gyvena dabar.

Lažinuosi, kad jūs niekada nemanėte, kad šunys, katės ir ančiukai galėtų gyventi kartu. Pasirodo, kad taip. Jie ne tik gali sugyventi, bet ir tampa pačiais geriausiais neišskiriamais draugais.

Susipažinkite su pačia žavingiausia gyvūnų šeima, kokią tik este matė – tai Roksi, Edit, Mija, Rouz, Džžeikas, Gertrūda ir Donaldas.

Keisi Bogs su vyru pastarauosius 10 metų užsiima gyvūnų gelbėjimu. Jie nusprendė ne tik išgelbėti šį septintuką, bet ir priimti juos į savo šeimą.

Šiuo metu Bogsų šeimoje gyvena keturi šunys, katė ir du ančiukai. Ančiukai atsirado šeimoje visai neseniai, bet iškart tapo visų numylėtiniais.

Kiekvieną savaitgalį visa šeima išsirengia į linksmų turistinių nuotykių iškylą. Pirmąjį Bogsų šeima išgelbėjo buldogą Roksi, kuris neturėjo klubo sąnario. Po savaitės jie priėmė pitbulį vardu Nala, kuris, deja, turėjo širdies ligą ir mirė. Nuo tada ir prasidėjo meilė pitbuliams, ir jie išgelbėjo dar du – Džeiką ir Rouzi. Džeiką atėmė iš šeimininko, laikiusio jį narve, nes jam nebereikėjo to šuns. Rouzi paėmė iš apylinkės, kur labai aukštas nusikalstamumo lygis ir policininkai šauna į pitbulius be įspėjimo.

Taip pat šeimoje atsirado šuo vardu Edit – red-terjero ir itališkojo kurto mišrūnė. Ją rado gyvūnų gelbėjimo bendruomenė šaltame, tamsiame skersgatvyje, kur ji gulėjo ant savo mirusios motinos, norėdama sušilti.

Ir pagaliau Mija – katė, paimta iš prieglaudos. Argi jie ne žavingi?

Jeigu jūs manote, kad 7 gyvūnai – tai gdaug, yai pranešame, kad dabar pora laukiasi kūdikio ir greitai bus dar vienu šeimos nariu daugiau!

Daug gyvūnų tai neproblema žmonėms, su didele širdimi!