Trys moters išgelbėti vilkiukai užaugo ir tapo didingais gyvūnais

Juos išmetė į šaltį!
Vėlai naktį suskambo telefono skambutis. Tonia Littlewolf pakėlė telefoną, žmogus šaukė ir prašė išgelbėti šuniukus, kurie žus, jei jiems niekas nepadės.

Paaiškėjo, kad skambino sodininkas, kuris dirbo šunų veislyne. Šeimininkė nusprendė, kad šie šuniukai – nepakankamai išsivystę ir išmetė juos į narvą, kad sušaltų!

Tai buvo vilkiukai, jiems buvo tik 13 dienų. Jau 24 valandas jie negavo nei pieno, nei vandens…

Tonia pažinojo šeimininkę, todėl nedelsdama kreipėsi į ją, norėdama pasiimti jauniklius. „Taip, turiu tris, kurių neparduosiu. Jei nori, pasiimk “, – atsakė ji.

Tokie žmonės puošia mūsų planetą!
Tonia paėmė gyvūnus ir davė jiems vardus: Wacipi (šokantis šešėlyje), Yawto (dainuojantis man) ir Wanagi (Svarbiausia dvasia).

Jie buvo baisios būklės! Jie buvo nešvarūs ir sunykę, jie net negalėjo gerti iš buteliuko, juos puolė parazitai! Jiems reikėjo gydymo, priežiūros ir nuolatinio dėmesio!

Tonia padarė viską, ką galėjo. Ji miegojo su jais, globojo juos ir maitino kas 2 valandas! Kai vilkiukai sustiprėjo, juos išleido į rezervatą.

Nuo tos dienos, kai buvo išgelbėti šie gražūs gyvūnai, jau praėjo 12 metų !!! Jie užaugo. Vilkai mėgsta žmonės ir nevengia jų dėmesio.

Norisi padėkoti šiam nuostabiam žmogui – Tone Littlelvolf. Tokie žmonės puošia mūsų planetą!