18 šiltų foto, įrodančių kad šeima – geriausias dalykas Žemėje

Beveik 90% pačių maloniausių prisiminimų dažniausiai susiję su mūsų šeima. Mes tokie laimingi, kai mūsų tėvams viskas tvarkoje, tokie susijaudinę, pirmąkart paėmę ant rankų savo vaikus, ir pasiruošę verkti ir juoktis tuo pat metu, sutikę artimuosius po ilgo išsiskyrimo.

Mes atrinkome jums šiltų šeimyninių nuotraukų, kurios ištirpdys net akmeninę širdį, rinkinį. O gal net įkvėps paskambinti savo artimiesiems ir pasakyti, kaip juos mylite.

1. „Šiandien tapau tėvu. Nepamenu, kada jaučiausi toks laimingas“.

2. „Mano 103 metų senelis su mano 3 metų dukra. Šis paveikslas man neįkainojamas.“

3. Žodyne prie žodžio „šeima“ turi būti šita foto:

4. „Mano brolis tik ką grįžo iš kito pasaulio krašto, ir pasirodė, kad mes vienodai apsirengę. Magija!“

5. „Mano mama galiausiai nugalėjo vėžį“.

6. „Mano močiutė norėjo, kad aš patalpinčiau tai internete ir visi Italijoje žinotų, kokius šaunius pomidorus ji išaugino.“

7. „Mano nuostabiajai močiutei šiandien sukanka 100 metų. Ji pergyveno holokaustą ir prarado šeimą antrojo pasaulinio karo metais. Ji – gyva legenda.

8. „Tai mano mamytė bando savo jėgas filtruose. Praeitais metais jai buvo antras širdies priepuolis. Mes stengiamės kalbėtis nors kartą per dvi dienas, kad aš galėčiau patikrinti savo tėvus ir įsitikinti, kad su jais viskas tvarkoje“.

9. Tik pažvelkite, kaip mama ja didžiuojasi! Ši mergina gavo savo pirmą mokyklinį atestatą – absoliuti pirmūnė“.

10. „Ji viena gamino visą dieną be perstojo. Ačiū, mama“.

11. Penkios kartos vienoje foto.

12. „Mano buvusi žmona pasiėmė mūsų sūnų, kai jam buvo 3 metai. Dabar jam 8 metai. Aš nuvažiavau 2000 km, kad pamatyčiau jį per Padėkos dieną ir pavaišinčiau šituo. Jis pasakė, kad pirmam kartui neblogai“.

13. „Mano močiutei 93 metai ir pastaruoju metu ji sparčiai praranda atmintį. Bet vis dar gali minkyti savo raviolių tešlą kaip tikra profesionalė“.

14. „Šią puokštelę aš pats padariau savo mamai Motinos dienos proga. Aš suaugęs vyras, statybininkas, ir niekada nedariau nieko panašaus.“

15. „Prieš 14 mėnesių mes sėdome į lėktuvą, kad įsivaikintume jį. Šiandien mes sėdome į lėktuvą, kad pasiimtume jo seserį“.

16. „Nemačiau nieko tokio laimingo, kaip mano dukra, kuri pirmą kartą pamatė kalėdines švieseles“.

17. „Mano tėvas laiko rankose savo pirmą anūką“.

18. „Aš pavadinau savo sūnų savo senelio garbei. Myliu juos abu“.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page