4 svarbios priežastys, kodėl geriau atsisakyti permanentinio antakių dažymo

Kokybiškas permanentinis makiažas išsprendžia daugybę problemų. Bet reikia atsižvelgti į svarbų dalyką, kad tai yra pilnavertė tatuiruotė.

Deja, nepaisant to, kad procedūra yra brangi, yra daug rizikų, verčiančių gailėtis dėl savo pasirinkimo. Mes siūlome susipažinti su 5 iš jų.

Mažai profesionalų
Kad antakių tatuiruotė atrodytų maksimaliai tikroviškai, darbą turi atlikti profesionalas, o tokių maža. Deja, net sumokėjus daug pinigų, negalima būti visiškai įsitikinusiai, kad darbas bus atliktas kokybiškai, o rezultatas išsilaikys bent pusmetį. Ir jei jūs pateksite pas meistrą, turintį mažai patirties, yra rizika vaikščioti mėlynais ar žaliais antakiais.

Yra kontraindikacijų
Kad apsisaugotumėte, geriau atsisakykite procedūros sveikatos dėlei. Jos nerekomenduojama atlikti žmonėms, turintiems psichikos sutrikimų, sergantiems cukriniu diabetu, virusiniais susirgimais, epilepsija, nėščioms ir maitinančioms motinoms.

Nemadinga
Natūralumas visada bus madingas, ko nepasakysi apie nupieštus antakius. Stilistai tvirtina, kad net kokybiškai atliktas permanentas pralaimės antakiams, dovanotiems prigimties. Jei pigmentas parinktas neteisingai ar pernelyg ryškus, tai nauji antakiai gali pridėti šeimininkei porą trejetą metų.

Sunku pakeisti įvaizdį
Jei staiga užsinorėsi kitos antakių formos ar plonesnių antakių, permanentas bus didžiulis trukdis.
Tokios tatuiruotės efektas laikosi apie metus. Kai kurioms moterims tenka šalinti tatuiruotę, o tai kainuoja beveik tiek pat, kiek ir permanentinio makiažo atlikimas. Pašalinti permanentinio makiažo pasekmes visam laikui galima tik lazeriu ir ne per vieną seansą. Todėl sprendimas darytis permanentinį makiažą turi būti apsvarstytas.

You cannot copy content of this page