5 pokyčiai, kurie įvyks organizme, jei kasdien suvalgysite po 2 kiaušinius

Pagal sudėtį vištų kiaušiniai visiškai unikalūs. Rekomenduojama dozė susideda nuo 2 iki 3 kiaušinių per dieną, remiantis paskutiniais tyrimais.

Pirma, nuo ko reikia pradėti, jei jūs norite sulieknėti:
Jei jūs turite įprotį valgyti kiaušinius pusryčiams, jūs turite žinoti, kad tai duos jums didelį energijos ir kalorijų kiekį, kas padės jums atsikratyti nereikalingų riebalų, nesenų tyrimų, atliktų Didžiojoje Britanijoje, duomenimis.

Kalcio absorbcijos padidėjimas vartojant vitaminą D
Daugumoje atvejų žmonės renkasi suvalgyti vieną virtą kiaušinį , o ne išgerti šaukštą šviežių žuvų taukų. Mokslininkai, dirbantys maisto pramonėje, tvirtina, kad kiaušinių vartojimas gali padidinti vitamino D kiekį. Vitaminas D stiprina jūsų dantis ir kaulus, o taip pat gerina realią kalcio absorbciją.

Smegenys nuolatos yra apsaugotos cholino
Vartodami po du kiaušinius per dieną, jūs pateikiate organizmui reikiamą fosfolipidų kiekį. Jei jums trūksta tokių vitaminų, jūs galite susidurti su trumpu ir sunkesniais atvejais ilgu atminties praradimu.

Lėtesnis senėjimas
Beveik 90% moterų nuo 35 iki 40 m amžiaus sumažino raukšlių kiekį veide kasdienio kiaušinių vartojimo pagalba. Tai rodo paskutiniai tyrimai, publikuoti Nyderlandų sveikatos apsaugos žurnale.

Kiaušinių vartojimas padeda moterims pastoti
B vitaminai labai svarbūs, kai kalbama apie lytinius hormonus. Vitaminas B9 padeda nervinio vamzdelio susidarymo procese, o taip pat raudonųjų kraujo kūnelių, ir tai rezultate mažina potencialaus protinio atsilikimo pavojų. Vienas kiaušinis turi 7 mg šio specifinio vitamino B9.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page