Benamis katinas išgelbėjo žmogų nuo savižudybės

Džošas Marinas iš JAV, buvęs karys, kentėjo nuo potrauminio stresinio sutrikimo iki tokio laipsnio, kad jis vos nenusižudė.

Tam tikru momentu vyras pagaliau nusprendė pasitraukti iš gyvenimo. Jis parašė atsisveikinimo laišką ir išėjo į gatvę, norėdamas surūkyti paskutinę cigaretę. Būtent tuo metu Džošas išgirdo krūmuose vos girdimą šlamesį.

Po sekundės, iš krūmų pasirodė juodai-baltas benamis kačiukas, kuris pasitikinčiai priėjo prie vyro ir pradėjo trintis jam į kojas. Džošas instinktyviai paglostė mielą būtybę, ir tuo momentu jo sieloje lyg sugriuvo sieną, ir jis pradėjo nesulaikomai kūkčioti.

Po šio susitikimo buvusio kario gyvenimas visiškai pasikeitė. Džošas pamiršo apie savo problemas, pasiėmė kačiuką į savo namus ir augina jį.

Džošas rado naują savo gyvenimo tikslą, ir jam padėjo benamis katinėlis, kurį pavadino Skautu, būtent tas katinėlis ir išgelbėjo jam gyvybę.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page