Delfinai išgelbėjo dobermano gyvybę

11-os metų dobermanas, vardu Turbo, įkrito į kanalą netoli South Bahama Avenue gatvės Marko saloje, JAV ir praleido ten 15 valandų. Už savo išgelbėjimą iš vandens jis turi dėkoti delfinams, kurie sukėlė neįtikėtiną triukšmą ir taip patraukė aplinkinių namų gyventojų dėmesį.

11-mečio dobermano šeimininkė pasakoja, kad šuo pradingo dar vakare. Visą kitą dieną ji paskyrė savo numylėtinio paieškoms, bet taip jo ir nerado. Į namus šlapią ir išsekusį šunį atnešė kaimynė, kurios namas yra prie pat kanalo.

„Mano dėmesį patraukė neįprasti garsai nuo vandens pusės. Pažvelgusi pro langą, pamačiau porą neramių delfinų, kurie nardė aplink konkrečią vietą ir dar leido neramius signalus“, – pasakoja kaimynė. Kai ji priėjo prie kanalo kranto, pamatė išsekusį dobermaną, aplink kurį plaukiojo du delfinai.

Iš visko sprendžiant, šuo stovėjo ant seklumos, bet iki pusės vandenyje, o delfinai stengėsi jį palaikyti, kad jis neįkristų į vandenį. Sunerimusi kaimynė iš karto iškvietė gyvūnų gelbėjimo tarnybą. „Delfinai nuplaukė tik tada, kai įsitikino, kad dobermano gyvybei niekas negręsia“, – sako kaimynė. Nukentėjusį šunį apžiūrėję specialistai sako, kad šuo išbuvo vandenyje ne mažiau kaip 15 valandų ir buvo labai nusilpęs.

Greičiausiai, šuo iš pradžių bandė pats išlipti iš vandens, bet statūs kanalo krantai neleido jam to padaryti. Gelbėtojai mano, kad jei ne delfinų porelė, tai pagyvenęs šuo tikriausiai būtų nuskendęs greičiau, nei jį būtų pamačiusi kaimynė. Gelbėtojai taip pat beveik įsitikinę, kad dobermaną iki vienintelės kanalo seklumos pastūmė būtent delfinai. Tad už savo išgelbėjimą jis turi dėkoti jiems. „Turbo išgelbėjimą aš vadinu tikru stebuklu“, – sako jį mylinti šeimininkė.