Gražiausi modeliai virš 70 metų. Moterys, įrodžiusios, kad amžius – tai tik skaičius

Kai mes girdime žodį „modelis“, įsivaizduojame jauną ir efektingą merginą gražiu, tačiau šiek tiek atitolusiu veidu. Iš tiesų toli gražu ne visos podiumų numylėtinės – jaunos merginos. Moterys virš 70 irgi pakankamai paklausios dizainerių tarpe.

1990-2000 epocha mums dovanojo „supermodelio“ terminą, o kartu su juo ir tokias modelių verslo atstoves kaip Naomi Kempbel, Linda Evangelista ir Sindi Krauford.

Šiais laikais populiarios Irina Šeik, Bela Hadid ir Kendal Džener. Tačiau egzistuoja „nepavaldžių laikui“ modelių kategorija – tai moterys virš 70, kurios vis taip pat paklausios. Papasakosime apie šias manekenes.

Maye Musk (74 m)

Elono Musko motina, modelis ir dietologė Maye Musk pradėjo savo karjerą modelių versle būdama 15-os. Ji gimusi Kanadoje, tačiau užaugo Pietų Afrikoje. Jaunystėje gražuolė iškovojo titulą „Mis Pietų Afrika“, o grįžusi į gimtąją šalį nusifilmavo reklamoje.

Maye kaip ir anksčiau fotografuojasi žurnalams ir net dalyvavo filmuojant Beyonce klipą. Be to, ją kvietė dalyvauti Met Gala madų pristatyme – tai vienas svarbiausių mados įvykių.

Veruška fon Lendorf (83 m)


Verušką kartais vadina pilnu jos vardu – grafienė Vera fon Lendorf-Šainort. Visą savo gyvenimą gražuolė kraustėsi iš šalies į šalį, bet tai nesutrukdė jai padaryti sėkmingos modelio karjeros.

Pirmasis žurnalas, ant kurio viršelio pasirodė Veros foto, buvo leidinys „Konstance“. 1966 metais modelis nusifilmavo filme „Sprogimas“. Po to, kai grafienė susipažino su žurnalo Vogue fotografu, jos karjera pasiekė piką, o honorarai sudarė iki 10000 dolerių per dieną.

1975 metais Vera paliko modelių verslą po barnio su pagrindine žurnalo Vogue redaktore Greis Mirabela, kuri reikalavo grafienės pakeisti savo išvaizdą, kad atitiktų grožio standartus. Tačiau kartais dalyvauja mados pristatymuose kaip kviestinė žvaigždė.

Galina Gerasimova (75 m)


Ukrainietė Galina Gerasimova pradėjo savo modelio karjerą 70 metų amžiaus. Vos per 3 metus ji spėjo tapti madų žurnalo veidu ir sudalyvauti nesuskaitomoje daugybėje televizijos programų.

Modelis turi 4 anūkus, kurie dievina fotografuoti močiutę. Jų dėka močiutę ir pakvietė į pirmąją fotosesiją. Dabar Galina toliau mielai dirba su fotografais ir mano, kad amžius atsiliepia tik žmogaus charakteriui. Ji prisiminė pažįstamas, kurios jau 40-ies elgėsi kaip tikros „pagyvenusios senutės“.

Karmen Del Orefiče (91 m)

Karmen pateko į Gineso rekordų knygą kaip modelis su ilgiausia karjera. Jai 89 metai ir beveik visą savo gyvenimą moteris skyrė podiumui. 15-os metų mergina pasirašė kontraktą su Vogue – tada už valandos fotografavimąsi ji gaudavo 7,5 dolerio.

Taipogi Karmen žymi kaip dailininko Salvadoro Dali mūza. Kai ji tapo vyresnė, žurnalai kurį laiką prarado susidomėjimą ja ir modelis nusprendė pasišvęsti šeimai. Tačiau po trečių skyrybų moteris nusprendė grįžti į modelių verslą.

Dafni Self (93 m)


Dafni gimė Didžiojoje Britanijoje 1928 m. Ji užsiėmė modelių verslu daugiau nei 60 metų – kai moteriai buvo 85, ji pateko į Gineso rekordų knygą kaip vyriausias modelis.

Self buvo auklėjama internate ir gana vėlai pradėjo karjerą. Ji pirmąkart nusifotografavo žurnalo viršeliui būdama vyresnė nei 21-erių. Vėliau mergina toliau fotografavosi reklamai, tačiau netrukus ištekėjo ir nusprendė palikti modelių verslą.

Moteris nusprendė į ją grįžti tik 70-ies. Dabar ji kaip ir anksčiau žingsniuoja podiumu ir tikisi tapti pirmuoju pasaulyje 100-mečiu modeliu.
Kai mes kalbame apie paklausius modelius, kurie fotografuojasi žurnalų viršeliams, nepaisant savo amžiaus, negalima nepaminėti ir Monikos Beluči.

56-erių aktorė ir modelis tebėra fotografų ir modeliuotojų numylėtinė.

You cannot copy content of this page