Kai šį šunį rado gelbėtojai, jo snukis ir kojos buvo surištos

Labai liūdna, kad mūsų pasaulyje didžiulė daugybė žiaurių žmonių, kurie savo pyktį išlieja ant gyvūnų. Tūkstančiai augintinių žūva kančiose.

Laimei, kartais geri žmonės išgelbsti gyvūnus, atsidūrusius ties žūties riba.

Ši istorija su gera pabaiga. Tačiau pasaulyje daugybė atvejų, kai nekalti gyvūnai tampa žmogiškojo žiaurumo aukomis.
Ispanijos Almerijos miesto gyvūnų gelbėjimo centro darbuotojams pranešė, kad apleistoje vietoje guli surištas šuo. Atvykę į vietą, savanoriai pamatė nelaimingąjį. Gyvūnas net negalėjo pakviesti pagalbos.

Juk jam surišo ir nasrus.
Gyvūnas buvo siaubingos būklės. Šuo neėdė ir negėrė kelias dienas. Jį tiesiog numetė mirti po svilinančia saule. Savanoriai pastebėjo, kad tai kalė ir ji neseniai atsivedė šuniukų. Bet mažylių niekur nesimatė.

Kalę atvežė į veterinarijos kliniką. Čia ją išslaugė ir išgydė. Gyvūnų gelbėjimo centro darbuotojai davė jai vardą – Esperanza, kas išvertus iš ispanų kalbos reiškia „viltis“. Tikrai, „viltis miršta paskutinė“.

Po gydymo Esperanzą paėmė į prieglaudą. Bet šuniui neteko ten ilgai išbūti. Vos po kelių dienų jai įsikūrus prieglaudoje ji rado naujus šeimininkus. Dabar nauja šeima daro viską kas įmanoma, kad augintinis pamirštų visa bloga, kas nutiko praeityje. Jie nori, kad Esperanza kaip ir anksčiau, galėtų pasitikėti žmonėmis.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page