Kodėl svarbu kišenėje nešioti šio augalo lapus

Senovės gydytojai amžių amžius naudojo augalus, kad pagerintų atmosferą namuose.

Šiandien daugelis apimti depresijos, nuovargio, prasismelkiančio į visus plyšius. Kai mes ištisas dienas žiūrime į ekranus, protas tampa miglotas, o nuotaika krenta.

Atėjo laikas sustoti ir sugrąžinti savo gyvenimui prigimtinę ramybę ir taiką!

Rozmarinas
Rozmarinas pritraukia laimę ir meilę. Senais laikais tai buvo ištikimybės simbolis ir buvo dažnai naudojamas vestuvinėse puokštėse. Namų šeimininkei rekomenduojama pridėti rozmarino į drobinius maišelius ir išdėlioti juos visuose namo kambariuose.

Rozmarinas – tai visžalis krūmas su adatos formos tamsiai žaliais lapais. Tai augalas, sugebantis pakelti sausrą. Fitoterapijoje jis naudojamas kovai su depresija ir kaip antiseptikas.

Čiobrelis
Tai aromatingas augalas, kuris auga kaip kilimas, kai jį sodina atvirame grunte. Jis šalina negatyvią energetiką, įtakoja savigarbą ir šalina nemigą. Jis saugo namus ir šeimą.

Šimtmečių bėgyje maro metu Europoje čiobrelis buvo naudojamas kovai su bakterijomis. Čiobrelių aliejus, vadinamas timolinu, buvo naudojamas kareivių žaizdų dezinfekavimui ir oro valymui ligoninių palatose Pirmojo pasaulinio karo metu .

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page