Luji – paršelis, laikantis save šunimi

Pralįsti pro tunelius, įveikti kliūtis, atnešti lazdą, užlipti ant platformos – visi šie sugebėjimai daro Luji puikiu bet kurios šunų komandos nariu, kai reikia dalyvauti varžybose dėl judrumo ir išradingumo. Išskyrus vieną – Luji paršelis.

Devynių mėnesių paršelis Luji, priklausantis trenerei ir kinologei Sju Viljams iš Šiaurės Velso, yra neglamūrinė Beibo paveikslo kopija – paršelis iš to paties pavadinimo paveikslo, kuris buvo įsitikinęs, kad jis – aviganis.

Kaip ir bet kuris ištikimas šuo, Luji vaikšto su pavadėliu, reaguoja į savo vardą ir atlieka visas įmanomas komandas. Jis pasiruošęs įveikti bet kokius sunkumus, pereiti visas kliūtis, jeigu jo, kaip prizas, laukia mėgstamiausias imbiero sausainis.

Luji jau gavo licenciją, suteikiančią jam teisę dalyvauti parodose ir šou–programose, ir jo 42 metų šeimininkė svajoja, kad jis kada nors galės dalyvauti kasmetinėje šunų parodoje, komandos sudėtyje, kaip lygiavertis dalyvis.

Paršelis gyvena su Sju Viljams nuo trijų mėnesių amžiaus, ir keliauja su ja po visą šalį, linksmindamas publiką žemės ūkio šou–programose kartu su penkiolika Sju šunų.

Į šunų kompaniją paršelis pateko ankstyvoje vaikystėje, kada saugumo sumetimais jis buvo perkeltas iš voljero su suaugusiomis kiaulėmis, į bendrą kiemą. Nuo tų laikų Luji yra pilnai įsitikinęs, kad jis yra šuo. Pasak Sju, Luji greičiau suvokia komandas ir atlieka jas daug tiksliau negu šunys. Paršelis užėmė vertingą vietą šunų komandoje, demonstruodamas save iš pačios geriausios pusės.