Senovės japonų veido patempimo metodas. 5 dienos ir nebepažinsite savęs veidrodyje

Programa susideda iš 5 procedūrų ir numatyta 5 dienoms. Ją galima kartoti kartą per mėnesį, ne dažniau ir ne rečiau. Geriau atlikti procedūras prieš miegą, kad leistumėte odai pabūti atsipalaidavusiai kol užmigsite

1 diena – valymas
Kad išvalytum odą, paruošk kaukę iš pieno ir avižų pudros. Paimk stiklinę avižų pudros (sumalk avižinius dribsnius kavamale) ir stiklinę šilto pieno. Palaipsniui maišyk pudrą su pienu tol, kol ji taps tirštos grietinės konsistencijos.
Užtepk kaukę ant veido 30 min, paskui nuplauk vandeniu.

2 diena – šveitimas
Kad pašalintum negyvas odos daleles nuo veido, paruošk mišinį iš cukraus ir pieno. Paimk pusę stiklinės cukraus ir stiklinę šilto pieno. Atsargiai pilk pieną į cukrų iki tos būsenos, kol gausis vienalytė košelė. Užtepk kaukę ant veido ir atsargiai sukamaisiais judesiais pirštų galiukais lengvai masažuok veidą 5-7 min. Po to viską nuplauk vandeniu.

3 diena – balinimas
Tam, kad oda atrodytų jaunesnė, ji turi būti vienodos spalvos. Užlašink kelis lašus migdolų aliejaus ant pirštų ir ištepk visą veidą kaip losjonu. Nenuplauti!

4 diena – drėkinimas
Kad sudrėkintumėte veido odą ir padarytumėte ją stangresne, pasigaminkite kaukę iš pieno ir šviežio agurko. Smulkia trintuve sutarkuoti vieną agurką, įpilti 2 valgomuosius šaukštus karšto pieno ir viską išmaišyti. Gautą mišinį užtepti ant veido ir palikti 20 min, paskui viską nuplauti vandeniu.

5 diena – patempimas
Veido ovalo patempimui puikiai tinka kaukė iš pieno, medaus ir kiaušinio. Tam vieną valgomąjį šaukštą medaus ir vieną šaukštą pieno sumaišyk, į gautą mišinį įmušk kiaušinį. Užtepk ją ant veido ir leisk išdžiūti. Po to nuplauk viską virintu vandeniu.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page