Šis šuo nepametė šuniukų, net kai žmonės paliko juos gatvėje

Kalė nepaliko šuniukų, net kai žmonės juos išmetė į gatvę. Atsakingas elgesys iš gyvūno pusės ir visiškas žmonių abejingumas.

Mes nežinome, kaip vystėsi įvykiai iki to lemtingo ryto , kai prieglaudos darbuotojai rado ant savo slenksčio išsekusią pitbulio patelę ir naujagimius šunyčius.

Nebuvo jokių skambučių, pagalbos prašymų, jokio antkaklio nustatyti šunų kilmę. Tiesiog kažkas numetė prie prieglaudos šuniukus, atsikratė jų. Ar buvo planuojama taip pat atsikratyti kale, neaišku, tačiau nuo pat pradžių ji buvo be pavadėlio ir niekas jos nelaikė. Be rūpesčio šuniukais – mama-kalė praleido prie jų mažiausiai porą naktų, kol truko išeiginės, tačiau taip ir nenuėjo ieškoti maisto.

Įdomiausia šioje istorijoje tai, kad šuo neprarado pasitikėjimo žmonėmis. Ir leido prieglaudos darbuotojams, o paskui ir norintiems pasiimti šuniukus namo imti juos ant rankų beveik laisvai.

Ji lyg apsisprendė nelaikyti pykčio ir būti dėkinga už tai, kad kiti žmonės pasirodė geresni ir jautresni už ankstesnius šeimininkus. Į valkataujančią pitbulio patelė visiškai nebuvo panaši -veterinarai nustatė, kad jai ne daugiau nei metai ir bendrai ji sveika. Akivaizdu, kad kažkas pasiėmė šuniuką „pažaisti“, o kai gyvūnas su prieaugliu tapo našta, tiesiog atsikratė visų kartu. Žmonės, nereikia taip elgtis.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page