Štai ką daryti su vandeniu, kuriame virė bulvės. Mano močiutės patarimai

Perskaitę šį straipsnį, jūs nebeišpilsite vandens nuo virtų bulvių.

Kaip galima panaudoti bulvių nuovirą?

Veidui.
Po to, kai jūs išvirėte bulves, nupilkite nuovirą, perkoškite jį ir supilkite į stiklinį indą. Po to 2 valandoms dėkite į šaldytuvą. Virtų bulvių nuoviras bus turtingas krakmolo, kalio, vitamino B12, elektrolitų.
Jį galima naudoti kaip jauninamąjį toniką odai. Geriausia juo tepti veidą vakare po prausimosi. Efektas bus pastebimas jau po dviejų dienų nuo naudojimo pradžios.

Plaukams.
Jei jūsų plaukai sausi, negyvybingi ar išsišakoję, jūs galite plauti juos šiuo vandeniu. Pageidautina naudoti virtų bulvių vandenį skalavimui ar kaip plaukų kaukę.
Paskirstykite nuovirą tolygiai ant plaukų ir palikite 30 min. Paskui išplaukite galvą kaip paprastai ir kai skalausite, naudokite truputį daugiau bulvių vandens.

Augalams.
Vanduo nuo virtų bulvių be druskos – geros trąšos augalams. Rekomenduojama naudoti jo nedaug kiekvieną dieną.

Gaminimui.
Jei jūs ruošiate troškintą mėsą, užpilkite ją bulvių nuoviru, todėl kad krakmolas suriša padažą ir daro jį tirštesnį. Naudokite bulvių vandenį sriubos ruošimui. O naminė duona skanesnė iš vandens, kuriame virė bulvės. Ji bus putlesnė ir puresnė.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page