Vyras miške rado šešis mažus plikus šuniukus ir pasiėmė sau. Rūpestis ir meilė pavertė juos tikrais gražuoliais

Tai nutiko Amerikoje, Alabamos valstijoje. Šaltą gruodžio rytą vyras vaikščiojo miške ir rado 6 mažus plikus šuniukus. Vargšeliai atrodė siaubingai. Spaudėsi vienas prie kito, kad bent taip sušiltų.

Vyrui tapo aišku, kad mamos-kalės šalia nėra. Ir šuniukai gali žūti. Jis paėmė juos ir nunešė į benamių gyvūnų prieglaudą. Taip mažyliai pateko į specialistų rankas.

Prieglaudos darbuotojai nedelsiant ėmėsi šunelių gydymo. O pas juos beveik nebuvo kailio, oda visa sutrūkinėjo ir šerpetojo. Be to, veterinarai aptiko niežus.

Šunis pirmiausia išgydė nuo niežų, truputį atšėrė ir atidavė šeimoms. Ten juos slaugė toliau.
Po truputį rastinukai ėmė sveikti. Priaugo svorio. Išaugo kailiukas. Jie tapo ramesni.

Kai daktarai atliko DNR tyrimus, tai paaiškėjo, kad rastinukai grynakraujai Pirėnų kalnų šuns jaunikliai.
Šios veislės atstovai yra įspūdingo dydžio ir turi puikius ganymo įgūdžius. Ties ketera dažniausiai išauga iki 70 cm ūgio ir sveria iki 50 kg.

Naujieji savininkai prieglaudos darbuotojams pademonstravo, kaip jų augintiniai pasikeitė vos per 2 mėnesius. Iš mažų plikų kamuoliukų neliko nė pėdsako.

Tikras pasikeitimo stebuklas! Dabar baisios išvaizdos ir ligoti šuniukai – tai patrauklūs, judrūs ir laimingi šunys.
O ačiū reikia sakyti tam neabejingam žmogui, kuris juos rado miške, profesionalams iš prieglaudos ir naujiems šeimininkams.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page