Žmogaus buto numeris daro tiesioginę įtaką jo laimei ir gerovei

Daugelis įsitikinę, kad namų komfortui ir jaukumui įtakos turi tik jų sukurtas interjeras. Pasirodo, ne viskas taip paprasta – žmogaus laimę ir gerovę gali paveikti ir buto, kuriame jis gyvena, numeris.

Numerologijos specialistai įsitikinę, kad namo ar buto numeris gali smarkiai įtakoti visų namiškių laimę ir gerovę. Kaip, atsižvelgiant į svarbią informaciją, padaryti taip, kad gautos žinios apie skaičius pagerintų žmogaus gyvenimą.

Kam turi įtakos buto numeris?
Ezoterikos srities specialistai mano, kad buto numeris, o tiksliau jo numerologinė reikšmė turi sutapti su jame gyvenančių žmonių energija. Tik tokiu atveju būstas taps patogiu ir komfortišku, o laimingų akimirkų pastebimai padaugės.

Kad apskaičiuotumėte savo buto reikšmę, būtina padaryti štai ką. Reikia sudėti visus skaičius tarpusavyje, kol gausite vienaženklį skaičių. Pavyzdžiui, buto numeris 159. Reikia sudėti 1+5+9= 15. Kadangi skaičius susideda iš dviejų skaitmenų, sudedame dar kartą: 1+5=6. Jei buto numeracija neišeina už pirmosios dešimties ribų, sudėti nieko nereikia.

1. Saulė
Būstas su tokiu numeriu skirtas kūrybingiems žmonėms. Jame puikiai jausis dailininkai,poetai, aktoriai, muzikantai, žurnalistai. Namai turi būti pripildyti šviesos tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme. Pagrindinė spalvinė gama geriausia ryški, pageidautina raudonai oranžinė.

2. Mėnulis
Tokio buto energija ideali žmonėms, dirbantiems su vaikais, o taip pat kulinarijos meistrams ir virėjams. Kad jis neštų gyvenantiems jame kuo daugiau sėkmės, reikia teisingai jį dekoruoti. Akcentuokite dėmesį veidrodžiams ir veidrodiniams paviršiams.

3. Marsas
Name su tokiu numeriu idealiai jausis aktyvūs žmonės. Geru interjero sprendimu taps raudona spalva.

4. Merkurijus
Tokiame bute turi gyventi tik bendraujantys, malonūs ir sąžiningi žmonės, kitaip jų melas atsisuks prieš juos. Interjere turi vyrauti mėlyna, geltona ir pilka spalva.

5. Jupiteris
Toks butas traukia politikus ir žmones, susijusius su mokslu. Paprastai gyvenantys už durų su numeriu 5 mėgsta skaityti ir daug laiko praleidžia prie šio užsiėmimo. Interjere turi būti daug bronzinių daiktų, o vyraujančiai spalvai reikėtų rinktis violetinę.

6. Venera
Tokiuose butuose dažniausiai gyvena geri, svetingi žmonės. Ypač patogiai jaučiasi ir gyvūnų mylėtojai.

7. Saturnas
Tai butas tiems, kurių gyvenimas pilnas išbandymų ir įvairių apribojimų. Tokį būstą renkasi tie, kurie užsiima joga ir kitomis dvasinėmis praktikomis.

8. Uranas
Tokiame bute bus labai patogu astrologams ir aiškiaregiams. Šeimininkai visada pilni jėgų ir energijos, o pozityvus jų nusiteikimas įkrauna aplinkinius visai dienai. Gyvenamųjų patalpų dizainas turi būti toks pat ryškus, kaip vidinis namiškių pasaulis.

9. Neptūnas
Toli gražu ne kiekvienas galės gyventi su tokiu skaičiumi. Didžiausią komfortą 9 numerio bute pajus dvasininkai, jūreiviai ir ekstrasensai.

You cannot copy content of this page