19-metis vedė 72-ejų moterį: kaip susiklostė vaikino, kuris vedė moterį, 53 metais vyresnę už jį, likimas

Gary ir Almandos atvejis įrodo, kad tikrai meilei joks amžiaus skirtumas ne kliūtis.


Kai Gary pirmąkart pamatė Almanda, jam buvo vos 17. O Almanda tuo metu jau buvo brandi moteris – jai buvo 69 metų.

Daugelis moterų, kai joms sukanka 50, užgęsta ir nurašo save į „senes“, galvodamos, kad jų gyvenime jau nieko gero nebebus.

Bet tik ne Almanda – 72 – moteris buvo pilna energijos, o svarbiausia optimizmo ir manė, kad amžius ne kliūtis atrodyti gerai.
Į „senes“ įrašyti savęs moteris neskubėjo – Almanda  aktyviai sportavo, neturėjo antsvorio, mėgo keliauti ir bendrauti.

Visi jos pažįstami tikino, kad ji atrodo mažiausiai 10 metų jaunesnė, o ir pats Gary, pirmą kartą pamatęs Almanda, niekaip nemanė, kad moteriai jau 69.

Tuo metu, kai jo 17-mečiai bendraamžiai lakstė į pasimatymus su bendraamžėmis merginomis, Gary kentė nuo vienpusės meilės suaugusiai Almandai ir svarstė planą, kaip užkariauti šią suaugusią moterį.

Tačiau viskas įvyko savaime. Po kelių metų, kai jaunuoliui ką tik sukako 19, jie su Almanda atsitiktinai susidūrė knygyne.

Išsiaiškino, kad nepaisant amžiaus skirtumo, jie turi daug bendrų mėgstamų knygų. Taip ir užsimezgė romanas, tuo labiau, kad pati Almanda, nepaisant savo 72, nesuko galvos dėl nuomonių apie amžiaus skirtumą.

Nekeista, kad daugelis pažįstamų bei Gary ir Almandos artimieji labai priešinosi šiai santuokai. Ypač piktinosi Gary tėvai, juk 19 metų sūnus sumanė vesti 53 metais vyresnę moterį!

Daugelis pažįstamų nusigręžė nuo poros, dauguma pranašavo Almandos ir Gary santuokai greitas skyrybas, o kai kurie buvę draugai ir išvis pavadino Gary iškrypėliu…

Almanda sako, kad nepaisant amžiaus skirtumo, Gary tikras vyras ir su juo ji kaip už akmeninės sienos.

Viena, ko gailisi moteris, tai tik to, kad jie su Gary neturi ir jau negali turėti bendrų vaikų…

You cannot copy content of this page