Du jauni vaikinai ne tik išgelbėjo buvusią mokytoją, bet ir dovanojo jai naują gyvenimą

Nuostabi ir labai jautri istorija, kuri dar kartą įrodo kad mūsų pasaulyje dar yra neabejingų žmonių, sugebančių daryti gera.

Jauni vaikinai Romanas ir Dmitrijus pastaruoju metu padeda nepasiturintiems žmonėms, pensininkams ir daugiavaikėms šeimoms. Jie nuperka maisto ir pirmos būtinybės daiktų, paskui visa tai išvežioja po namus.

Kartą grįždami namo jie pamatė moterį, kuri rausėsi šiukšlių konteineryje, ieškodama maisto.

Kaip tik mašinoje dar buvo maišelis su produktais, kurį ir jie atidavė Natalijai Aleksandrovnai. Kai moteris jiems papasakojo savo istoriją, vaikinai buvo šoke. Pasirodo, 2018 metais mirė jos dukra, kuri turėjo paskolą. Ir dabar iš jos pensijos kas mėnesį atskaičiuoja skolą, kadangi motina už ją laidavo.

Dar Natalija Aleksandrovna turi jaunesnį sūnų, kuriam 32 metai, jis serga epilepsija, didžiąją dienos dalį miega ir beveik neišeina į lauką. Jie gyvena vieno kambario bute, kuriame atjungta elektra. Moteris negali įsidarbinti, nes blogai mato viena akimi. Vaikinai nusprendė, kad tiesiog turi padėti mokytojai.

Iš pradžių jie sumokėjo įsiskolinimą už elektrą, o taip pat įnešė tam tikrą sumą į priekį. Paskui nuvežė moterį į ligoninę tyrimams, nupirko jai viryklę ir šaldytuvą. Ligoninėje chirurgas-oftalmologasnemokamai atliko akies operaciją ir su laiku ji ėmė matyti geriau. Jai sutaisė dantis, o bute atliko remontą ir pakeitė baldus.

Prieš išrašant iš ligoninės vaikinai pakvietė vizažistą ir kirpėją, kad padėtų Natalijai pasikeisti, tačiau galutinis siurprizas buvo tai, kad jie surado jos buvusius mokinius. Susitikimo metu niekas negalėjo sulaikyti ašarų.

Praėjus 2 mėnesiams, vaikinai atvažiavo aplankyti Natalijos Aleksandrovnos. Moteris prisipažįsta, kad ilgą laiką negalėjo patikėti tuo, kas vyksta ir galvojo, kad tai sapnas. Ji rado darbą vietos mokykloje, dabar ji dirba popamokinės veiklos mokytoja.

Moteriai prasidėjo naujas gyvenimas Romano ir Dmitrijaus dėka. Kad kuo daugiau būtų tokių gerų žmonių, kurie neabejingi gyvenimams tų, kuriems reikia pagalbos.

You cannot copy content of this page