10 nepakartojamų Volfo Mesingo citatų
Ar jūs žinote, kad Volfas Mesingas galėjo būti palaidotas gyvas, būdamas dar berniuku? Šis atsitikimas vos neįvyko, kai berniukas dėl bado ir alkio prarado sąmonę ir užmigo letarginiu miegu.
Tik dėmesingo studento-praktikanto dėka, kuris suprato jo sveikatos būklę ir nusiuntė jį į neurologinę kliniką, kurioje Volfas vos atsibudęs maldavo, kad jį nenusiųstų į našlaičių prieglaudą bei nepakviestų policijos, kas labai nustebino esančius, kurie garsiai to negalėjo pasakyti.
• Telepatiniai gebėjimai kartais leidžia man išgirsti apie save tai, nuo ko, kaip sakoma, net „ausys nusvyra“. Deja! Kiek daug žmoguje gimsta minčių, kurias nereikėtų girdėti kitiems aplinkiniams ir apie kurias įprastai garsiai nekalbama… Ar malonu išgirsti apie save įžūlią, grubią, klastingą nuomonę?
• Aš vis dar prisimenu Froido paliepimą: „…prieik prie tualetinio staliuko, pasiimk pincetą ir, sugrįžęs prie Einšteino, išpešk tris plaukelius iš jo puikios prašmatnios barzdos“. Pasiėmiau pincetą, priėjau prie garsaus mokslininko ir, atsiprašęs, pranešiau jam, ko nori iš manęs jo draugas. Einšteinas nusišypsojo ir atkišo savo žandą.
• Hipnozė – tai pavojingas ginklas. Ją reikia naudoti protingai, kaip ir atominę energiją.
• Kai žmogus įtemptai galvoja apie ką nors, tai galvos smegenų ląstelės perduoda impulsus į visus kūno raumenis. Jų judesiai man yra lengvai suprantami.
• Aš demonstruoju psichologinius bandymus. Ir nieko daugiau. Ir man nemalonu, kai galvoja, kad aš esu šarlatanas ir apgaviku.
• Tėvas nelepino mus, vaikus, savo meile bei švelnumu. Aš prisimenu švelnios motinos rankos ir kietą, sunkią tėvo ranką. Jis nesikuklino bet kuriam iš mūsų negailestingai ir žiauriai išperti kailį. Ir bet kuriuo atveju, nevalia buvo jam pasiskųsti, jei tave kažkas nuskriaudė. Už tai jis dar žiauriau išperdavo mums kailį, nes jam nuskriaustasis buvo du ar net trys kartus kaltas vien tik dėl to, kad leido save nuskriausti. Tai buvo nežmoniška moralė, skirta tam, kad mus užauginti žvėreliais, gebančiais išgyventi šiame žiauriame ir negailestingame pasaulyje.
• Hipnotizuotojo įtaiga hipnotizuojamam žmogui gali persiduoti iš smegenų į smegenis. Tokius eksperimentus hipnotizuotojai atliko daug kartų, skirtingu metu ir skirtingose šalyse. Tiesą sakant, nuo šio reiškinio atradimo bei prasidėjo telepatija.
• Tikriausiai, kad jūs girdėjote tokį išsireiškimą – „užkalbėti dantis“. Tarp kitko, dar sako „neužkalbėk man dantis“. O atsirado jis iš lenkiškų ir baltarusiškų, na ir tikriausiai, ir iš rusiškų kaimų, kur senovėje nebuvo dantų gydytojų. Tačiau dantys – esu įsitikinęs – visada žmonėms skaudėjo. Tai kokiu gi būdu žmonės gydė dantis? Užkalbėjimais. Tai irgi viena iš hipnozės formų.
• Daugelis vakarų šalių specialistų galvoja, kad aiškiaregystė – tai yra toks pats nustatytas faktas, kaip ir telepatija.
• Baisiausias dalykas yra tai, kad žmonės, baigę vieną karą, pradeda ruoštis kitam.
Autorius: Volfas Mesingas.
Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.