Suaugusiai ir savimi pasitikinčiai moteriai reikia atsikratyti šių dalykų savo gyvenime

Populiari amerikiečių tinklaraštininkė Mišelė Kombos sudarė savo sąrašą, kokių dalykų reikėtų atsikratyti brandžioms moterims. To reikia, kad jos atrodytų jaunesnės, tačiau išsaugotų savo patirtį, būdingą jų amžiui.

Tikroms šiuolaikinėms moterims egzistuoja dvi pagrindinės taisyklės, kurios formuoja jų įvaizdį, tai komfortas ir stiliaus jausmas.
Tačiau be šito nereikia pamiršti ir kitų sudedamųjų dalių:

Auklėkite save pačios.
Niekas nesako, kad bus paprasta. Tuo labiau, kai tu jau brandi moteris, turinti šeimą, darbą ir daugybę kitų rūpesčių, tačiau neverta nusiteikti negatyviai, nuolat dūsauti ir būti nepatenkinta.

Reikia prisiminti save ir artimuosius, ir gerinti savo gyvenimą.
Nereikia jausti gėdos ir apgailestauti dėl to, kas kažkada buvo.

Turbūt nėra tokių, kurie nesigailėtų dėl vieno ar kito praeities poelgio. Juk kiekvieno gyvenime būna skirtingų situacijų. Bet svarbiausia tai išanalizuoti ir padaryti teisingas išvadas, ir daugiau neatsigręžti.

Su laiku ir su patirtimi žmonės nustoja pernelyg rimtai žvelgti į vieną ar kitą situaciją, juk taip galima viską tik apsunkinti. Geriau paprasčiausiai įsileisti meilę į savo gyvenimą ir džiaugtis kiekviena smulkmena. Ir niekada ne vėlu išbandyti ar pradėti ką nors nauja.

Kiek metų jums bebūtų. Juk neigiamos emocijos neduoda nieko gero, o tik yra pirmųjų raukšlių ir grožio vytimo požymis.
Geriausia šypsotis ir būti ramiai.

Tavo šypsena ir teigiamas nusiteikimas svarbus pirmiausia tau pačiai. Juk tokios savybės kaip užuojauta ir gerumas daro mus žmoniškesnius. O šito dabar trūksta ne tik suaugusiems, bet ir jaunajai kartai.

Žinoma, niekas neuždraus eiti koja kojon su laiku ir rinktis paskutines naujoves. Juk tai, ką tu nešioji ir perki, tai tavo asmeninis reikalas ir niekas neturi trukdyti tokiam saviraiškos būdui.

Bet visada reikia atminti, kad bet kurioje situacijoje svarbus tavo asmeninis komfortas.

You cannot copy content of this page