15 nemalonių tiesų, kurias turite priimti, jei norite gyventi pilnavertį gyvenimą

1. Nesėkmės neišvengiamos.
Jūs patirsite nesėkmes. Ir ne vieną kartą. Kartais bus taip blogai, kad norėsis nuleisti rankas. Tačiau tai vienintelis kelias į sėkmę, juk svarbu ne pats rezultatas, o gebėjimas kritus vėl keltis ir bandyti iš naujo

2. Jūs nusivilsite tais, kuriais pasitikite.
Niekada nelaukite labai daug iš kitų žmonių, net ir iš savo artimųjų. Atminkite pagrindinę ilgalaikių santykių paslaptį — tai ėjimas į kompromisus ir gebėjimas duoti, nieko nelaukiant atgal.

3. Mylėdami visuomet būsite emociškai pažeidžiami.
Mylėti — tai tikėti, kad žmogus niekada nesudaužys jums širdies, nors jokių garantijų čia nėra ir negali būti. Tačiau neverta bijoti: mūsų širdis geba išgyti ir vėl atsiduoti meilei.

4. Turite išmokti paleisti.
Prisiminkite, kad jūs negalite priversti kitų likti su jumis, o gyvenime sutiksite daug laikinų pakeleivių. Tuo tarpu tie, kurie turi su jumis būti, atsiras ir liks.

5. Ne visuomet turite plaukti pasroviui.
Jūs neprivalote sutikti su tuo, kuo tiki kiti ir neprivalote daryti to, ką daro kiti. Taip, norint būti savimi ir plaukti prieš srovę reikalinga drąsa, tačiau tik tai jums gali atnešti laimę.

6. Gyvenimas nevyksta pagal planą.
Vietoj to, kad daug tuščiai svajotumėte, stenkitės kelti tikslus ir nelaukti per daug. Visata turi jums parengusi patį geriausią scenarijų. Turite tiesiog pasitikėti ja ir leisti įvykti tam, kas turi įvykti.

7. Viskas laikina, įskaitant jūsų situaciją.
Taigi, net jei jums dabar viskas blogai, nepergyvenkite, tai anksčiau ar vėliau pasibaigs. Lygiai taip ir su tuo, kas gera — atminkite, kad tai laikina.

8. Gyvenime pasimetate ne tik jūs, bet ir visi kiti žmonės.
Jie gali tik apsimesti, kad žino, kaip reikia gyventi teisingai. Taigi, nėra prasmės lyginti savo ir kitų žmonių gyvenimus, pasiekimus, situacijas – kiekvienas turi savų problemų. Kitų gyvenimas nėra toks idealaus, kaip gali pasirodyti iš feisbuko ar instagramo nuotraukų…

9. Atleidimas sau taps didžiausiu gyvenimo iššūkiu.
Tiesiog žinokite, kad jūs darysite klaidas. Tai neišvengiama. Be klaidų jūs nieko negalėtumėte išmokti. Priimkite jas ir eikite pirmyn.

10. Negalite priversti kitų jus mylėti.
Visada bus žmonių, kurie jūsų nesupras, smerks, apkalbės. Taigi, tiesiog eikite savo keliu ir darykite tai, kas jums patinka, jei tai nekenkia kitiems.

11. Slėpdami savo jausmus tik apsunkinate viską.
Vienintelis būdas nekurti konfliktinių situacijų — išmokti priimti tai, ką jaučiate, prisipažinti sau tai ir kalbėti. Visi jausmai svarbūs ir reikalingi, jei gebate juos kontroliuoti, o ne neigti.

12. Vienintelis būdas augti ir vystytis — išėjimas iš savo komforto zonos.
Tai nebus lengva. Tačiau jūs išmoksite kovoti su savo baimėmis ir kompleksais.

13. Visada pritrauksite tai, ko esate verti.
Nes nėra tokio dalyko kaip sutapimai: visa tai, kas nutinka gyvenime — mūsų veiksmų rezultatas. Kiekviena sėkmė savyje slepia atkaklų darbą.

14. Abejonės savimi nieko gero neduos.
Nebent suks galvoje nesibaigiančią savianalizės karuselę. Atsipalaiduokite: žmonės sukurti, kad išgyventų. Taigi ir su jumis viskas bus gerai.

15. Galite pasikliauti tik savimi.
Nes visi kiti užsiėmę savo gyvenimais, o jūs užsiimkite savu. Jūs turite būti savo istorijos herojus ir pirmiausia gelbėti save, o tik po to padėti kitiems. Įsisąmoninkite: atėjote į gyvenimą vienas ir išeisite vienas. Pasirūpinę savimi galėsite daug duoti ir kitiems.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page