Šio Zodiako ženklo moteris kaip narkotikas – jūs tampate priklausomi nuo jos visam gyvenimui

Vienas paslaptingiausių ir romantiškiausių Zodiako ženklų!

Žuvų meilė – tai visam laikui. Ir net jei jūsų keliai išsiskirs, ji vis tiek liks jūsų širdyje. Ji – lyg saulės spindulių šiluma ant odos, lyg lietaus lašas ant blakstienų ir lyg pirmo sniego, apklojančio žemę, kvapas.

Žuvys – tai vienas paslaptingiausių ir romantiškiausių Zodiako ženklų. Moteris-Žuvys nuolat trikdo ir gąsdina savo partnerius, būdama tuo pat metu ir miela, ir žiauri. Nepaisant svaiginančio jos meilės charakterio, Žuvų jausmai gali būti pernelyg stiprūs. Ir net nepaisant to, kaip sunku mylėti tokią moterį, nemylėti jos tiesiog neįmanoma.

Žuvų emocijas galima lengvai perskaityti jos akyse. Ji gali parodyti partneriui visą savo jausmų gilumą vien tik žvilgsniu, ir jis tuoj pat prapuls jame, pamatęs tose akyse jos nenugalimą dvasią.

Žuvys- lyg senos sielos, kurios seniai vaikšto Žeme. Šio ženklo atstovai saugo širdyje tūkstančių žvaigždžių žinias ir jaučia savo mylimuosius visai naujame lygyje.

Moteris-Žuvys viską supranta be bereikalingų aiškinimų, priima betarpiškai ir palyginus su jos meile bet kuri kita meilė tiesiog gęsta. Jei Žuvys myli, tai yra tikra. Ji pilnai atveria partneriui savo širdį.

Žuvų natūra romantiška ir svajinga, todėl joms nesukelia daug vargo pasinerti į nuosavą fantazijų pasaulį, kur galima ramiai praleisti didesnę savo gyvenimo dalį.

You cannot copy content of this page