Kiekvienas vyras turi svarbiausią savo likimo moterį

Kai vyras praranda savo svarbiausią moterį – išeina jėgos ir gyvenimas…

Išeina moteris, išeina jėgos ir sveikata…

Vyras turi svarbiausią savo likimo moterį.

Paprastai jis ją sutinka po to, kai būna patyręs kokius nors susižavėjimus ar meiles.

Už jo nugaros patirtis ir randai širdyje, o gal įbrėžimai. Bet štai jis sutinka svarbiausią savo likimo moterį ir tarp jų įsiplieskia jausmai. Labai stiprūs jausmai.

Ir paskui prasideda labai stiprūs konfliktai ar paprasčiausias nesupratimas; deja, esant stipriems jausmams dažnai taip būna.
Jei vyras ir moteris išsiskiria, viskas susiklosto tragiškai. Kaip bebūtų keista, vyriškis dažnai žūva, lyg netekęs energijos šaltinio. Paaštrėja ligos, atslenka problemos, o paskui jis žūsta.

Vysockis atsitraukė nuo Marinos Vladi, kurią aistringai mylėjo. Ir su kuria pykosi, skyrėsi ir vėl laukė susitikimo; jie juk gyveno skirtingose šalyse. O paskui jis sutiko kitą merginą. Santykiai su Marina beveik nutrūko. O paskui Vysockis mirė. Jis nesugebėjo kovoti su priklausomybe ir liga. Ir paskutiniaisiais metais beveik nerašė dainų…

Kaip Šopenas, kuris paliko Žorž Sand, savo mylimą moterį. Jis sunkiai sirgo tuberkulioze, bet kol buvo su savo mylimąja, prašė daugybę didingų kūrinių ir laikėsi prieš ligą. Jis gyveno ir kūrė! O po išsiskyrimo neteko kūrybinių jėgų ir greitai mirė…

Arba Jeseninas, kuris mylėjo savo Isadorą. Mušėsi su ja, taikėsi, gėrė, tačiau rašė ir gyveno. Ji gelbėjo jį savo energija, kol jis jos nepaliko. Draugai sakė, kad Isadora sena ir daro blogą įtaką poetui. O jis paliko Isadorą ir pragyveno neilgai. Puolė į sunkią depresiją ir pražudė save. Gyvybinės jėgos paliko poetą.

Taip ir Napoleonas metė Žozefiną, kurią labai mylėjo, nors jų santykiai buvo sunkūs ir sudėtingi. O paskui viską prarado ir neteko imperijos. Čechovas ilgai sirgo džiova, tačiau jo būklė greitai pablogėjo, kai jo žmona Olga Kniper atšalo. Čechovas nepriekaištavo jai nė žodeliu. Tačiau kažkaip greitai neteko jėgų ir mirė. Jie buvo kartu, tačiau iš tiesų energingoji aktorė jau turėjo savo gyvenimą…

Vyras niekada galutinai nesupranta, kokia reikšminga jam svarbiausia jo likimo moteris. Galbūt ji įkūnija motinos pavidalą; galbūt senovės deivės… Tačiau taip nutinka, kai vyras netenka savo svarbiausios moters – išeina jėgos ir gyvenimas.

Žmogus kartais nesupranta, kokia svarbi jam mylimoji. Nesuvokia, kiek daug energijos gauna ir kaip išgyvena to dėka pačiose sunkiausiose aplinkybėse. O paskui išsiskiria su savo moterimi ir žūva. Iš pradžių psichologiškai, o paskui fiziškai. Galima pateikti daug pavyzdžių. Ir paprastame gyvenime mes dažnai tai matome.

Vyras per vėlai suvokia, ką jam reiškė svarbiausia moteris. Ką davė jos meilė ir buvimas. Ir prieš mirtį kviečia savo meilę ir prisimena tik ją. Ir dažnai tokiai moteriai vyras sako, kol jie dar kartu: „tu mano gyvenimas!“ Tačiau pats ne iki galo supranta, kad tai – gryna tiesa…

You cannot copy content of this page