Moters akių spalva slepia paslaptį, kokio seksualinio partnerio jai reikia

Jei akys – žmogaus sielos veidrodis, jo asmenybės atspindys, tai jose galima perskaityti ir tai, ko jis ar ji nesiryžta pasakyti. Arba tiesiog neįtaria, kaip reikiant nežino savyje šių savybių ir jausmų.

Mes nesiūlome aklai tikėti šiuo testu, galų gale, individualios ypatybės svarbesnės už statistinius duomenis. Bet kai ką apie žmogaus seksualinius poreikius akių spalva gali papasakoti.

Juodos akys

Paslaptingos, beribės, neatskleidžiančios savo paslapties iškart, o jau lovoje ir suvis nenuspėjamos. Joms reikia tokių pačių, kaip ir jos, partnerių, kuriuos būtų galima pažinti visapusiškai, žaidžiant vienam su kitu ir atskleidžiant neįprastas intymias detales.

Rudos akys

Viskas paprasta – žmonės rudomis akimis nori iš savo partnerių patikimumo ir jokių apgaulių. Siekti orgazmo – tai pagal galimybes kartu, bandyti naujus sekso žaisliukus – ne egoistiškai, o su bendru malonumu. Deja, kartais tai kur kas sunkiau, nei atrodo.

Žydros akys

Visi nori siekti žydraakių žmonių, bet nedaugelis supranta, kad šiems reikalingi jausmai abiejų priešingybių viršūnėse. Ir be galo švelni romantika, ir barbariškai grubus gašlumas. Dozuotai, žinoma, kad viena papildytų kita be kritimų į kraštutinumus. O dar viena problema – ne taip jau daug žmonių, kurie gali efektyviai veikti abiejuose intymios sferos poliuose.

Pilkos akys

Žmonės su tokiomis akimis dažniau už kitus tampa kūrėjais, o visus kitus, įskaitant ir potencialius meilužius, priima kaip kritikus. Todėl prieš gaunant prieigą prie kūno, teks nemažai padirbėti užkariaujant dėmesį ir pagarbą. Bet sako, rezultatas labai to vertas.

Žalios akys

Jie labai panašūs į žydrų akių turėtojus, bet tokių žmonių asmenybė bazuojasi laukinėje, nežabotoje gyvuliškoje prigimtyje, o ne civilizuotoje romantikoje.

Riešutinio atspalvio akys

Reta spalva ir nepaprasta asmenybė. Tokie žmonės subalansuoti ir sėkmingi visose sferose, jie jautrūs, šmaikštūs, seksualūs, bet neretai – intravertai. Tiesiog todėl, kad jei jie kažką įsileidžia į savo gyvenimą, tai reikalauja iš partnerio to paties, kuo patys stiprūs. Tai yra, visame kame tvarka, kitaip bus pastebima santykių disharmonija. Bet ar daug tokių daugiabriaunių ir tikrai pasitikinčių savimi asmenybių? Štai ir liūdi žmonės riešutinėmis akimis vienatvėje ir sielos ilgesyje.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page