10 aktualių Petros Dieners suknelių derinių, kurie atrodo efektingai ir brangiai

Mada Petrai Dieners – ne šiaip pomėgis, o visas jos gyvenimas! Į ją lygiuojasi tiek brandaus amžiaus moterys, tiek jaunos merginos. Šiandieninėje publikacijoje surinkau 10 gaivių ir sėkmingų stilizacijų su suknelėmis iš 50+ vokietės.

Sultingas avietinis atspalvis sėkmingai pagyvina išvaizdą ir bendrą įvaizdį. Kad padarytų apdarą dar įsimintesniu, blogerė papildė suknelę plačiabryle skrybėle, dryžuota rankine ir aukštakulnėmis šlepetėmis.

Ne blogiau brandžiai ledi tinka maksi suknelė. Daug spalvų suteikia gerą nuotaiką ir įkrauna pozityvo. Kreminis diržas pabrėžia taliją, priartindamas figūrą prie pageidaujamo „smėlio laikrodžio“.

Efektinga blondinė neatsisako plėšrūnų raštų. Pažvelkite, kaip gražiai leopardinė suknelė dera su auksaspalvėmis basutėmis, šiaudine rankine ir minimalistinio stiliaus papuošalais.

Kad sukurtų švelnų ir romantišką įvaizdį, mados mylėtoja dažnai naudoja floristinius motyvus. Gėlėtos suknelės gerai dera su tokiais moteriškais elementais kaip raukiniai, plačios rankovės, kaspinai.

Šiltu metų laiku suknelę galima papildyti vasariškais aksesuarais – šiaudine skrybėle, rankine, pintu diržu. Šviesūs atspalviai pabrėžia įdegį, suteikia veidui sveikesnę spalvą.

Ilga suknelė vertikaliu ornamentu puikiai modeliuoja moterišką siluetą. Derinio detalės: originali rankinė, basutės ant platformos, papuošalai. Taip atrodant galima vaikštinėti mieste, po parduotuves ar pailsėti su draugėmis kavinėje.

Dar vienas gražus maksi ilgio suknelės derinys. Įvairiaspalvis ornamentas pagyvina derinį, tačiau jo neperkrauna. Zomšos avalynė idealiai tinka sausu oru, delninė atrodo labai stilingai.

Ir vėl efektingas kaspinas, orinės pūstos rankovės – detalės, kurias taip mėgsta Petra! Prie suknelės parinktos faktūrinės basutės ir oranžinė rankinė, platus diržas išskiria liemens sritį.

Vėsų vakarą ant pečių galima užsimesti platų palantiną, kaip tai padarė mūsų herojė. Bižuterija ir dekoruotos basutės papildo ansamblį puošnia nata.

You cannot copy content of this page