Jūs pabudote ir negalite pajudėti? Ką tai galėtų reikšti
Ar kada nors buvo taip, kad jūs viduryje nakties pabudote ir supratote, kad negalite pajudėti? Aplink tamsu, atrodo, kad kažkas svetimas yra greta … apima paniška baimė, norisi rėkti, bėgti, bet negalite, galbūt net girdite ar regite haliucinacijas …
Šiame straipsnyje mes įrodysime jums, kad jūs neinate iš proto. Jūs tiesiog susidūrėte su reiškiniu, kuris yra vadinamas “miego paralyžiumi”. Mes jums apie tai papasakosime, ir jūs suprasite, kad nėra čia ko bijoti. Nors ir suprantame, kad tai yra baisu išgyventi, o stebėti iš šalies dar baisiau …
Taigi, miego paralyžius yra žmogaus smegenų veiklos fenomenas, kurį yra patyrę maždaug 50% mūsų planetos gyventojų. Jis pasireiškia tuo, kad žmogus kuriam laikui praranda gebėjimą judėti.
Ši būsena gali trukti nuo kelių sekundžių iki kelių minučių. Tuo metu žmogus negali judėti ir kalbėti, bet suvokia, kas vyksta aplinkui …
Dažniausiai miego paralyžius pasireiškia paauglystėje. Jis gali būti paveldimas arba įgytas. Miego paralyžiaus priežastys gali būti miego trūkumas, stresas arba dienos režimo kaita.
Yra keletas būdų, kaip įveikti šią būseną. Reikia pabandyti atsikosėti arba suspausti kumštį.
Miego paralyžius atsiranda tada, kai jūsų smegenys jau pabudo, o organizmas dar ne …
Ši būsena nėra pavojinga sveikatai. Jis gali įtakoti tik miegą.
Atsitikti miego paralyžius gali bet kurioje miego fazėje …
Miego paralyžiaus metu kai kurie žmonės girdi šnabždesius arba dūsta, tarsi kažkas sėdėtų jiems ant krūtinės.
Kaip matote, nereikia bijoti šios būsenos. Jūs neinate iš proto ir ateiviai jūsų neaplankė. Jums tiesiog reikia pailsėti ir pasistengti vengti stresinių situacijų.
Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.