Afrikietiškos aistros: kaip 68 metų britė tapo jauno meilužio iš Ganos auka

Pensininkė iš Didžiosios Britanijos siaubingai nusivylė, iki ausų įsimylėjusi jauną afrikietį. Vaikinas apgavo senelę ir pavogė iš jos 18000 svarų.

Betė Haining mėgavosi audringu romanu ir ryškiu seksu su tamsiaodžiu meilužiu,o dabar perspėja kitas moteris dėl karčių klaidų. Sužinokite, kaip dėl karštų jausmų Didžiosios Britanijos gyventoja prarado pinigus ir pasitikėjimą vyrais.

68 metų Betė taupė pinigus visą gyvenimą, dirbdama prižiūrėtoja ir socialine darbuotoja. Ji įsimylėjo 30 metų jaunesnį vyrą ir ištekėjo už jo Ganoje.

Britė susipažino su jaunu meilužiu socialiniuose tinkluose. Moters jausmai jam suliepsnojo po susirašinėjimo. Tada jai buvo 63 m. Afrikietis Rodnis gyveno Akroje, Ganoje, ir dirbo muzikantu. Ten buvo labdaringas pagalbos našlaičiams centras, kurį įkūrė Betė. Vaikinas pasakodavo, kad yra muzikos prodiuseris ir bendradarbiauja su žymiais Afrikos dainininkais.

Susipažinimo momentu pensininkė buvo vieniša. Jos sesuo mirė prieš kelis metus, o motinai nustatė demenciją. Rodnis rodėsi labai mielas ir bendraujantis. Jis žarstė britei komplimentus, o paskui pradėjo prašyti pinigų. Iš pradžių Betė nusiuntė jam 200 svarų, paskui 2000 svarų. Vyras žadėjo, kad grąžins viską iki cento.

2015 m Betė išvyko į Ganą pasimatyti su Rodniu. Jaunas meilužis pasitiko ją oro uoste, o paskui sekė aistringas seksas. Audringas romanas vystėsi greitai, ir afrikietis daug kartų prašė britės tekėti už jo. Iš pradžių ji atsisakė, bet, kai vaikinas pasipiršo naktinio klubo scenoje, neatsispyrė ir sutiko.

Rodnis sakė, kad nori nugyventi su brite visą gyvenimą, o po penkių dienų suorganizavo vestuves-siurprizą. Tai nutiko prieš pat pensininkės grįžimą namo. Betę draskė miglotos abejonės, kad viskas vyksta per greitai ir per anksti, bet visgi ji nupirko vestuvinę suknelę ir žiedus.

Grįžusi į Didžiąją Britaniją moteris sumokėjo advokatui apie 3000 svarų, kad gautų sutuoktinio vizą jaunam vyrui. 2017 m afrikietis persikėlė į jos namus Vusteršire.

Iškart po atvykimo jis ėmė keistai elgtis – nuolat burbėjo ir miegojo ant atskiros sofos. Rodniui viskas nepatiko – pradedant maistu, baigiant klimatu. Vyras nenorėjo dirbti pakuotoju fabrike.

Betės vaikams ir draugams jos išrinktasis nepatiko. Greitai moteris suprato, kad visi jo jausmai – melas. Ji liepė jaunam sutuoktiniui palikti jos namus, nupirko jam bilietą ir padavė pareiškimą skyryboms, išleisdama dar 1400 svarų. Rodnis pasiskundė policijai, tvirtindamas, kad buvusi žmona jį sumušė, tačiau moteris kaltinimus neigė ir byla buvo nutraukta.

Dabar Betė bando susitvarkyti gyvenimą be afrikiečio vyro. Visus metus ji kentė depresiją ir priaugo 25 kg. Betės dukra Sara prisipažįsta, kad jai niekada nepatiko motinos meilužis iš Afrikos ir po jų skyrybų ji pajuto didžiulį palengvėjimą.

Moteris įsitikinusi, kad motinai be jo bus žymiai geriau.

You cannot copy content of this page