Aguročių arba cukinijų blynai su varške

Vasaros sezonu cukinijų blynai aktualūs kaip niekad! Toks patiekalas puikiai paįvairins jūsų kasdienį racioną, jis gaminamas gana greitai ir paprastai. Cukinijų blynus galima papildyti įvairiais komponentais, pavyzdžiui, grybais, kumpiu ar žalumynais.

Šiandien dėsime varškės, blynai gausis maksimaliai skanūs su grietininiu poskoniu. Nesaldūs cukinijų blynai su varške – originalus receptas, kuris pravers kiekvienai šeimininkei!

Patiekti galima su graikišku jogurtu ar grietine, karštus arba šaltus. Jei neturite cukinijų, galite drąsiai keisti jas aguročiais, gaunasi nemažiau skanu.

Ingredientai:

– cukinijos 250-280 g
– vidutinio riebumo varškė 100 g
– kiaušinis 1 vnt
– aliejus 40 ml
– miltai 40 g
– česnakas 1 skiltelė
– druska – pagal skonį
– malti juodieji pipirai – pagal skonį
– krapai 5 g

1. Cukinijas nuplaukite, iš abiejų pusių nupjaukite galiukus, daržoves stambiai sutarkuokite, šiek tiek nuspauskite nereikalingą skystį ir dėkite į gilų dubenį. Receptui naudokite jaunas cukinijas – tada nereikės lupti žievės.

2. Į tarkuotas cukinijas dėkite visą varškę. Varškę naudokite bet kokio riebumo, svarbiausia, kad produktas būtų natūralus ir skanus, toks, koks patinka jums.

3. Į cukinijų tešlą muškite kiaušinį, smulkiai įtarkuokite česnako skiltelę, pagal skonį berkite druskos ir juodųjų pipirų. Visus šiuos komponentus gerai permaišykite.

4. Paskui į varškės ir cukinijų mišinį dėkite smulkiai pjaustytus krapus ir permaišykite. Tokie žalumynai puikiai papildys ir cukinijas, ir varškę.

5. Pabaigoje įberkite truputį miltų – su miltais blynai gerai laikys formą ir nesuirs kepimo metu.

6. Permaišykite visus ingredientus – blynų ruošinys gatavas.

7. Keptuvėje įkaitinkite aliejų, nustatykite vidutinę ugnį, šaukštu dėkite apvalius blynus. Pradėkite kepti.

8. Blynus kepkite iš abiejų pusių po 4-5 minutes, kad apskrustų ir iškeptų viduje. Tokiu būdu iškepkite visus blynus.

9. Gatavus blynus patiekite.

Patiekalas pakankamai sotus ir maksimaliai naudingas. Štai taip iš daržovių ir varškės galima iškepti skanius originalius blynus. Juos galima patiekti pietums, vakarienei ar užkandžiui!

You cannot copy content of this page