Devynmetė mergaitė prašo Disney sukurti heroję, kuri nešioja akinius

9-metė Louri Mur iš Notinghemšyro parašė kompanijos Walt Disney prezidentui Robertui Aigeriui laišką, prašydama sukurti heroję, kuri nešios akinius. Mergaitės žodžiais, tai padės kitiems vaikams, kurie nešioja akinius, labiau pasitikėti savimi.

„Aš išaugau su filmukais apie Disnėjaus princeses. Jos visada man patiko ir aš galvojau, kad jos atrodo nuostabiai. Bet deja, nei viena jų nenešioja akinių, ir tai verčia mane jaustis nepakankamai gražiai. Daugumą personažų, kurie visgi yra su akiniais, vadina gykais ir aš nemanau, kad tai yra teisinga.“- parašė Louri, kuri nešioja akinius nuo vienerių metų amžiaus.

Sausio pabaigoje mergaitės mama publikavo laišką feisbuko paskyroje, kur jis sulaukė daugybės dalijimųsi, o socialinio tinklo naudotojai ėmė siųsti savo fotografijas ir istorijas apie tai, kaip priima save. Tuo pat metu Disney atsakyme į Louri laišką pažymėjo, kad siekia kurti personažus, kurie bus prieinami ir artimi visiems vaikams.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page