Dvynės mergaitės gimė 1997 metais su skirtinga odos spalva. Dabar joms 25 metai. Ir štai kaip susiklostė jų gyvenimas dabar

Dažniausiai dvyniai panašūs vienas į kitą kaip du vandens lašai. Nors būna atvejų, kai dvyniai turi skirtingą išorę. Tačiau vis tiek matosi, kad jie broliai ar seserys. O štai šioms sesėms dvynėms reikia net parodyti gimimo liudijimus, kad įrodytų savo giminystę.

1997 metų gruodį britams sutuoktiniams Donai ir Vinsonui Eilmeriams gimė neįprastos dvynės. Liusė – šviesiaodė ir rusvaplaukė su tamsiai mėlynomis akimis. Merė – tamsiaodė su kaštoniniais plaukais ir rudomis akimis.

Dona prisimena, kad kai pamatė mergaites, tai prarado žadą. Tikimybė gimti skirtingų rasių dvyniams lygi 1:500. Todėl seserys Eilmer tikrai unikalios.

Esmė tame, kad mergaičių mama Dona gimė Jamaikoje, o tėtis Vinsonas – vietinis britas. Mergaitės – jauniausi vaikai šeimoje. Be jų sutuoktiniai Eilmeriai turi dar 3 vaikus. Visi jie panašūs į mamą ir turi tamsią odos spalvą. O štai Liusė gavosi net šviesesnė už tėtį.

Seserys nepanašios ne tik išoriškai, bet ir charakteriu. Liusė teikia pirmenybę tamsioms spalvoms aprangoje ir makiaže, o taip pat pirsingui. O štai Merei patinka šviesios spalvos.

Bendra pas merginas tik tai, kad abiejų plaukai garbanoti. Tiesa, Liusei ši ypatybė nelabai patinka, todėl ji stengiasi juos ištiesinti.

Šviesiaodė mergina drovesnė, tuo tarpu kai jos sesuo dvynė – atvira ir besidžiaugianti gyvenimu. Matomai todėl Liusė savo profesija pasirinko dizainą, o štai Merė bus teisininkė.

Nepaisant savo nepanašumo, seserys labai draugiškos tarpusavyje. Jos, kaip ir visi dvyniai, turi tą nematomą giją, kuri padeda joms suprasti viena kitą be žodžių.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page