Kartą ir visiems laikams atminkite šią jaunystės formulę: glicerinas + vitaminas E

Probleminei odai galima naudoti gryną gliceriną kaip losjoną.

Reguliariai naudojant minėtą priemonę gerėja ląstelių regeneracija, visi uždegimai praeina žymiai greičiau. Be to, oda gerai sudrėkinama.

Reikia pastebėti, kad kaukė odai su glicerinu labai naudinga bet kokiam odos tipui. Kaip universalią priemonę galima parekomenduoti sekančią sudėtį: glicerinas ir medus lygiomis dalimis.

Kaukė gausis labai skysta. Kad padarytumėt ją tirštesne, pridėkite avižinių miltų. Esant sausai odai įlašinkite kelis lašus eterinio aliejaus. Be to, riebiai odai rekomenduojama naudoti kaukę iš glicerino, avižų miltų ir agurkų sulčių. Jautriai odai reikia ypatingos priežiūros. Jai galima pasiūlyti kaukę iš glicerino ir kiaušinio trynio pridėjus citrusų aliejaus.

Glicerinas ir vitaminas E : veidui ir rankoms nėra geresnės priemonės!

Minėtos priemonės naudojamos kremuose, skirtuose ne tik veidui, bet ir rankoms. Ši mūsų kūno dalis pastoviai kenčia nuo aplinkos poveikio, vandens, buitinės chemijos priemonių.

Kad nuimtumėt sudirgimą, be kremų galima naudoti įvairias kaukes. Jei nėra laiko ar noro jų ruošimui, pakanka įlašinti kelis glicerino ir vitamino E lašus į jūsų įprastą kremą. Tepkite juo rankas dienos bėgyje, ir labai greitai jūsų pastebėsite, kad oda tapo minkšta ir švelni.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page