Katė atnešdavo šeimininkui pelyčių ir driežų, tačiau jis tiesiog išmesdavo jos „dovanas“. Ir tada ji ėmė nešti kai ką kito

Tai, kad ne šeimininkas prisijaukina katę, o katė šeimininką, žinoma seniai. Šie gracingi naminiai augintiniai pasižymi stebėtinai skirtingais charakteriais. Jie saviti, chuliganiški, įžeidūs, tačiau tuo pačiu geri ir rūpestingi. Kažkas gali nepatikėti, bet tai tiesa.

Nuoširdžiai dievindamos savo šeimininką ar šeimininkę, katės stengiasi pradžiuginti juos skaniausiais dalykais pasaulyje: varlėmis, pelėmis, driežais, smulkiais paukščiukais. Ir nesupranta, kodėl žmonės nenori net paragauti tokio stebuklingo skanėsto.

Jaunuolis Benas, kaip ir daugelis kitų kačių savininkų, atsibudęs rasdavo ant pagalvės negyvų pelių ir žiurkių, driežų ir kokių nors plunksnuočių. Tai jį lepino numylėtinė – katė Balu, nenorėdama grįžti namo iš naktinės medžioklės tuščiomis letenomis.

Iš pradžių ją žeisdavo tai, kad Benas visiškai nesidžiaugė tokiomis dovanomis ir jį įdėmiai studijavo šeimininko skonį. Išbandžiusi visus būdus pamaitinti vyriškį, Balu atnešė jam lapą nuo medžio.

Tai buvo labai netikėta, tačiau, Balu nuostabai, Benui tokia dovana patiko. Bandydamas tai parodyti, jis pažaidė su ja atneštu lapeliu ir katė suprato, kaip įtikti kaprizingam šeimininkui. Dabar, grįždama iš pasivaikščiojimo, Balu būtinai atneša jam lapelį, kuris jai atrodo ypatingai gražus.

Benas tiesiog laimingas. „Tai žymiai maloniau, nei atsibusti su kokiu nors gyvūnu“,- tikina jis ir su tuo sunku ginčytis. O Balu paprasčiausiai susitaikė su keistu savo šeimininko skoniu ir kaip ir anksčiau neša jam lapus nuo medžių, įrodydama savo meilę tokiu jautriu gestu.

Tiesą sakant, Benas gavo Balu dovanų nuo savo merginos, tačiau visai neapsidžiaugė juodu kačiuku su rudomis dėmėmis. Benas visada manė, kad namuose laikyti gyvūną – tai didelė atsakomybė ir reikalavo pūkuotuką grąžinti ankstesniems šeimininkams. Tačiau tą patį vakarą persigalvojo ir jau pats pasiėmė Balu. Išsiskyręs su mergina, Benas neleido jai pasiimti pamiltos katytės.

Ši istorija sužavėjo Instagramo auditoriją ir visi sekėjai pradėjo dalintis savo numylėtinių stebėjimais. Ir visgi nė viena katė pasaulyje nesusiprato pradžiuginti šeimininko taip, kaip tai padarė gudruolė Balu.

You cannot copy content of this page