Katės misija – išvalyti jūsų gyvenimą nuo negatyvios energijos

Daugelis galvoja, kad katės nieko nedaro, tik ėda, miega ir kniaukia. Bet iš tiesų šie gyvūnai atneša daug naudos savo šeimininkams ir tai vyksta energetiniame lygmenyje.

Katės labai nuoširdžiai darbuojasi ties tuo, kad išvaduotų mūsų gyvenimus nuo negatyvios energijos.

Taip, kai kurios jų iš prigimties labai tingios, bet jūs turbūt pastebėjote,kad net mažas kačiukas visada stengiasi prieiti ir paguosti,kai jūs jaučiatės prislėgti. Tai vienas iš daugelio būdų, kuriais augintiniai padeda jums išsivalyti nuo negatyvo ir įgauti harmonijos su aplinkiniu pasauliu būseną.

Šunys gina mus ir mūsų būstus nuo piktadarių, o štai katės saugo erdvę ir mus pačius nuo susidūrimo su nekviestais kito tipo svečiais – nuo negatyvių energetinių substancijų.

Jums teko kada nors įdėmiai stebėti kačių elgesį?

Atrodo, kad jos yra nuolatinėje sąveikoje su kažkuo nematomu, net jei gyvena šalia mūsų. Tai vyksta todėl, kad jos pasižymi ryšiu su aukštesniais pasaulėdaros lygiais – tais lygiais, kurie nematomi žmogaus akiai.

Galbūt jums teko pastebėti, kaip jūsų katė sėdi ir žiūri į kokį nors nejudantį tašką, lyg matytų kažką, ko mes nesugebame pamatyti regos pagalba. Galbūt taip ir yra. Visata susidaro iš įvairių energijos rūšių ir tos energijos, ar jos būtų pozityvios, ar negatyvios, visą laiką juda.

Kates traukia prie negatyvios energijos lyg magnetu. Kuo daugiau jos susikaupia tam tikroje vietoje, tuo labiau šie gyvūnai jaučia poreikį sugerti ir perdaryti ją. Jei jūs atkreipėte dėmesį į tai, kad jūsų katė didelę laiko dalį praleidžia tam tikrame kambaryje, tai žinokite – tai vyksta ne šiaip sau.

Kuo labiau atsipalaidavęs jūsų pūkuotasis numylėtinis, tuo labiau jis darbuojasi, suvokiate jūs tai ar ne.

Glostydami ar tiesiog gulėdami šalia jos, jūs galėsite visiškai atsikratyti emocinio streso sunkumo. Ir jei jūs turite katę, būtinai padėkokite jai už tai, ką ji daro jums ir jūsų namams.

You cannot copy content of this page