Kalė su mažyčiais šuneliais atėjo prie nepažįstamojo namų. Vyrą nustebino toks netikėtas vizitas

Vieną gražų rytą namo šeimininkas pamatė savo kieme benamę kalę su mažais šuniukais. Nuostabiausia, kad vienas mažylių skyrėsi nuo kitų balta spalva ir priminė vyrui jo ištikimą šunį, vardu Šadori.

Iš pradžių šeimininkas nustebo, juk jo augintinis didžiąją laiko dalį leidžia voljere, todėl vargu ar galėjo tapti tikru šių pūkuotukų tėvu.

Bet visgi kažkokios abejonės buvo. Gal per vieną iš pasivaikščiojimų Šadori pavyko susirasti ištikimą palydovę. O po kurio laiko ji surado jį ir atvedė šuniukus, kad supažindintų juos su tėvu.

Tuo metu viešnia atsitūpė prie voljero, lyg būtų seniai pažįstama su šeimininko šuniu, o šis, dar didesniam vyro nustebimui, pradėjo linksmai žaisti su mažyliais, lyg rūpestingas tėvas.

Teko kreiptis į veterinarus DNR testo atlikimui ir gyvūnų giminystės nustatymui. Tačiau rezultatas parodė, kad naminis šuo čia ne prie ko.

Tačiau vyras neišvijo mamos su vaikučiais, o nusprendė sužinoti, iš kur atėjo tokia didelė šeima. Paaiškėjo, kad kalė ir jos šuneliai slėpėsi po senu tiltu, ten visur buvo šiukšlės ir purvas, be to, siaubingai šalta ir drėgna.

O čia dar artinosi žiema.
Tuomet Šadori šeimininkas ilgai negalvojęs nusprendė pasiimti juos sau. Jis visai šeimai pastatė erdvią būdą,kurioje naujiems gyventojams visada bus šilta, jauku ir sotu.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page