Stulbinanti šeima arba ką reiškia būti trijų dvynių porų mama

Dvynių gimimas – tai gana reta sėkmė, bet kad 3 poros iš eilės, tai jau tikras stebuklas!

Taip būna vieną kartą iš pusės milijono. Ir tuo sunku patikėti, tačiau Karen ir Kolinas Rodžeriai tapo jau 3 dvynukų porų tėvais.

Trečiojo nėštumo metu jie augino 4 sūnus – Finui ir Džudui, o Luisui ir Kailui. Žinoma, po 4 berniukų tėvai norėjo mergaitės.

Jie buvo nusiteikę tam dar ir todėl, kad gydytojai juos patikino: „Trečią kartą dvynių tikrai nebus.“Tačiau ateityje visų laukė didžiulis siurprizas – ultragarso tyrimas 6 nėštumo savaitę parodė, kad Karen vėl laukiasi dvynių.

Moteris prisipažįsta, kad net nesitikėjo, kad taip gali nutikti, tačiau nepaisant nieko, buvo labai laiminga. Vyras tyrime nedalyvavo, todėl sužinojusi naujieną apie dvynius, Karen iškart parašė jam sms. Kolinas pamanė, kad žmona juokauja. Jis parašė jai: „Tai nejuokinga“. Tada moteriai teko paaiškinti, kad tai tiesa.

Tėvai pamanė, kad jie vėl turės berniukus ir nusprendė sužinoti lytį iš anksto. Todėl net sunku įsivaizduoti, kaip jie apsidžiaugė, kai gimė mergaitės!

Karen iki šiol negali suvokti, kad jos namuose dabar auga mažos moterys. Ji sako, kad joms labai pasisekė, juk faktiškai jos turės 5 tėvus – berniukai juk jau suaugę. Taigi, bus kam stebėti būsimus mergaičių vaikinus.

You cannot copy content of this page