3 berniukų mama panoro mergaitės, o pagimdė gražų šešetuką. Kokia laimė!

Amerikietė Courtney Walldrop augina 3 sūnus. Moteris visada svajojo apie dukrelę, todėl su sutuoktiniu ryžosi ketvirtam vaikui. Tačiau visi bandymai pastoti natūraliu būdu nedavė rezultatų. Tuomet pora kreipėsi į reproduktologus ir netrukus turėjo dailų šešetuką.

Moteris papasakojo, kad ji ir anksčiau turėjo sveikatos problemų, kurios prasidėjo po pirmojo sūnaus gimimo. Ji pastodavo, tačiau negalėdavo išnešioti vaisiaus, visą laiką įvykdavo persileidimai.

„Man buvo labai sunku netekti vaikų vienas po kito. Nuolatiniai persileidimai vedė iš proto. Man rodėsi, kad mano kūnas tiesiog išstumia juos, nenori priimti. Aš buvau neviltyje, bet labai norėjau antro vaiko. Tada sutuoktinis nuvedė mane į kliniką, kur aš praėjau gydymą ir IVF pagalba galėjau pastoti ir išnešioti dvynius“,- pasidalijo Courtney.

Porai vėl gimė berniukai. Atrodė, kad būtų galima sustoti, turint 3 vaikus. Tačiau Courtney ir Erikas Walldropai visada svajojo apie didelę šeimą ir kartu nusprendė, kad berniukams reikia sesers.

Bandymai pastoti natūraliu būdu ir išnešioti mažylį vėl buvo nesėkmingi. Pora vėl kreipėsi medikų pagalbos, kurie parinko tokį gydymo kursą, kad daugiavaisio nėštumo tikimybė būtų minimali.

Per pirmąją ultragarso apžiūrą sutuoktiniai sužinojo, kad taps laimingais iškart 6 mažylių tėvais. To pora tikrai nesitikėjo. Gydytojai pasiūlė jiems sumažinti vaisių skaičių ir padidinti likusiųjų šansus pilnaverčiam vystymuisi ir išgyvenimui.

„Aš nesutikau. Tiesiog negalėjau. O kas ryžtųsi nužudyti būsimą mažylį, tuo labiau, kad aš girdėjau, kaip plaka kiekvieno jų širdelė. Mes supratome, kad rizikuojame. Priešakyje mūsų laukė sunkumai, susiję su išnešiojimu“,- prisimena moteris.

Išnešioti mažylius visą terminą buvo nereali užduotis. Todėl specialistai nusprendė, kad Courtney gimdys 30-ą savaitę. Šis terminas suteiks mažyliams šansą išgyventi. Dabar buvo svarbu stebėti nėštumą ir daryti viską, kad neįvyktų persileidimas.

25-ą savaitę specialistai rekomendavo Courtney lovos režimą ir kaip galima mažiau judėti. Visos pastangos davė rezultatus. 30-ą savaitę jai prasidėjo sąrėmiai ir gruodžio 13 dieną 13:30 moteriai atliko cezario pjūvį.

Įdomu, kad visi 6 mažyliai atėjo į pasaulį kelių sekundžių skirtumu. O gimdymas truko vos 4 minutes. Poros svajonė padovanoti broliams seserį išsipildė trigubai. Porai gimė 3 berniukai (Blu, Leikas ir Tegas) ir 3 mergaitės (Roulings, Rein ir Rivers).

„Mes laikome mažylius kalėdiniu stebuklu. Mes laimingi, kad dabar turime tokią didelę šeimą, apie kurią mes taip svajojome“,- pasidalijo daugiavaikė mama.

Po išrašymo pora surengė fotosesiją, kad atmintyje visam laikui liktų nepamirštamas jų šeimos gyvenimo momentas.

You cannot copy content of this page