Man 50 metų. Ir aš nemėgstu, kai kas nors ateina pas mane į namus

Svečiais savo namuose aš nesidžiaugiu.

Daugelis gali mane smerkti, bet man tas pats. Ir negalvokite, aš myliu žmones ir savo draugus, tiesiog nemėgstu, kai jie ateina pas mane namo. Kur tik nori, tik ne pas mane.

Neseniai aš atšvenčiau 50-ąjį jubiliejų ir pajutau, kad man viskas nusibodo.

Dar visai neseniai buvau pasiruošusi visus priimti savo namuose. O dabar nenoriu nieko matyti ant savo slenksčio. Iki tol visą dieną sugaišau gamindama, o paskui dvi tvarkydama. Kam man visa tai, aš paprasčiausiai tingiu.

Kai pagalvoju,kaip būdavo anksčiau, net bloga darosi. Atsiklaupusi ant kelių šveisdavau grindis. Prieš porą dienų pradėdavau virti mėsą šaltienai, daržoves salotoms.

O tie nepakeliami maišai, kuriuos tempdavau laiptais iš parduotuvės. O kai ateis svečiai, kiekvienam įdėk, žiūrėk, kad lėkštės nebūtų tuščios, būtų švarios.

Žodžiu, atnešk-nunešk. Dirbi virėja, padavėja, indų plovėja ir valytoja ir viskas viename asmenyje. Viskas, užteks, prisikentėjau.

Kam visa tai, jei yra specialiai apmokyti žmonės, nesuprantama. Dabar visas šventes ir susitikimus su svečiais leidžiu restorane ar kavinėje. Pirma, eikvoju mažiau laiko, pinigų ir visiškai nepavargstu. O po šventės nereikia nieko daryti, paprasčiausiai parvažiuoju namo ir guluosi miegoti.

Aš dabar išvis už aktyvų gyvenimo būdą, kam užsisėdėti namuose. Namie visada spėsime pasėdėti, o štai kažkur susitikti su draugais dabar retenybė. Pas visus darbas, visiems nėra kada.

Supratau, kad visą gyvenimą kažkam plušau, o dabar noriu pagyventi sau.

Pradėjau laikytis taisyklės skambinti draugei ir eiti su ja į artimiausią kavinę, ten ruošia skanius desertus ir aromatingą kavą. Kodėl anksčiau to nedariau, pati nesuprantu.

Turbūt visos moterys mane supras, kai užeis kalba apie svečių priėmimą jūsų namuose. Iškart suskausta galva nuo to, ką reikia padaryti.
Žinoma, jei pas mane ateis draugė, aš ją įsileisiu ir pavaišinsiu arbata, o geriau susitarti eiti į kavinę.

Man taip patiko tai daryti.

Visoms moterims patariu, negalvokite, kad restorane jūs išeikvosite daug pinigų. Namuose išeikvosite daugiau, ir ne tik pinigų, bet ir jėgų.

You cannot copy content of this page