Jie nesimatė 56 metus, bet visus tuos metus mylėjo vienas kitą

Juos išskyrė aplinkybės, tačiau po 56 metų jie vėl susitiko. Tada kiekvienas jų suprato, kad vis dar myli kitą, ir šis susitikimas tapo jiems naujo laimingo gyvenimo pradžia.

Borisas ir Ana susituokė 1945 m. Tačiau praėjus vos 3 dienoms po vestuvių jaunikiui teko grįžti tarnybon į savo karinį dalinį. Ana atsisveikindama pabučiavo sutuoktinį ir jau nuo šios sekundės ėmė laukti jo sugrįžimo. Tačiau nutiko nenumatyta.

Motina ėmė reikalauti, kad merginai reikia pamiršti Borisą ir pradėti naują gyvenimą. Moteris sunaikino visus vaikino laiškus ir fotografijas, kad Anai neliktų jokio prisiminimo apie jį. Ji net pasakė dukrai, kad Borisas vedė kitą.

Kaip paskui pasakojo Ana, ji ištisas dienas verkė ir negalėjo patikėti, kad jos mylimasis galėjo taip pasielgti. Tačiau motina aprėkė ją už silpnumą ir kvailumą ir įkalbėjusi privertė ištekėti už kito.

„Man sakė, kad tai ir yra mano likimas“.

Kai karas baigėsi ir Borisas grįžo namo, jis negalėjo rasti savo sutuoktinės, nes ji pasikeitė pavardę ir adresą. Po kelių metų nusivylęs vyriškis irgi vedė.

Nutiko taip, kad Anos ir Boriso sutuoktiniai pasitraukė iš gyvenimo anksčiau už visus.

Ir likimas sutvarkė taip, kad įsimylėjėliai persikėlė gyventi į kitą kaimą tuo pačiu metu.

„Aš negalėjau patikėti savo akimis. Jis artėjo prie manęs ir žiūrėjo tiesiai į akis. Tada mano širdis beprotiškai suspurdėjo ir aš jau neabejojau tuo, kad tai būtent jis. Iš mano akių pabiro džiaugsmo ašaros“.

Tik būdamas 80-ies Borisas vėl atrado savo gyvenimo meilę, kurios nepamiršo 56 metus.

„Žinoma, per tuos metus aš turėjau kitų moterų. Tačiau iš tikrųjų aš visada mylėjau tik Aną.“

Naktį po neįtikėtino susitikimo Borisas ir Ana negalėjo sudėti akių – jie kalbėjo apie viską, kas jiems nutiko per išsiskyrimo metus.
Tada Borisas vėl pasipiršo Anai ir, nepaisydamas jos bandymų priešintis, laikėsi savo.

„Argi aš galėjau pagalvoti, kad tapsiu nuotaka gyvenimo saulėlydyje? Tai buvo laimingiausia diena mano gyvenime!“- sako Ana.

You cannot copy content of this page