Nuotaka pabėgo iš vestuvių, nugirdusi savo tėvo pokalbį su jaunikiu…

Mergina, turėjusi 3 jaunesnes seseris, per išeigines šventė vestuves su savo jaunikiu. Viskas vyko pagal scenarijų, tačiau iškilmių viduryje nuotaka dingo.

Jos ilgai ieškojo, iš pradžių pagalvoję, kad tai žaidimas arba „vestuvinis pagrobimas“ dėl „išpirkos“. Tačiau kai jos taip ir nerado – iškilmės buvo sugadintos galutinai.

O antradienio vakarą ji grįžo, įteikė vyrui pažymą apie abortą, tėvui -raktelius nuo mašinos, susirinko daiktus ir išėjo. Trečiadienį jau padavė skyryboms.

Pasirodė, kad banketo metu jai pasidarė negera ir ji išėjo į lauką. Ten ji išgirdo, kaip jos tėtis pasakoja jaunikiui apie tai, kad vedė nuotakos mamą „iš reikalo“.

Kaip jis visą gyvenimą to gailisi, koks jis nelaimingas, juk jis mylėjo ir iki šiol myli kažkokią tai Sigitą, kaip jis užjaučia ir supranta žentą, kuris atsidūrė tokioje pat situacijoje ir dar numetė juokelį, kad ta pati mergina sugebėjo sugadinti gyvenimą dviem skirtingiems vyrams.

Ir abu jie juokėsi.

Mergina buvo šoke, ji nesuprato – jai atrodė, kad tėvas juos abu labai mylėjo, ir su mama pas juos buvo geri santykiai…

Jeigu taip kankinosi su ja – kam tada gimdė 4 vaikus? Vyriausiai 23, o jauniausiai dar tik ketvirti metukai eina!

„Vos per porą minučių galima sugriauti ne tik kažkieno santuoką, bet ir tikėjimą žmonėmis.“

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page