Sugaiškite vos valandą per dieną šiems 5 dalykams ir jūsų gyvenimas pasikeis

Jūs baigiate darbą 6 valandą vakaro, o gulate miegoti 12 nakties. Kaip jūs praleidžiate šį laiką? Savo patarimais dalijasi milijardierius Džekas Ma.

Veiksmai, kuriuos jūs atliekate periode tarp 6 val vakaro ir 12 val nakties, turi didžiulę svarbą.

Daugelis žmonių mano, kad jų karjerą lemia 8 val įtempto darbo, ir reikia dėti pastangas tik tuo metu. Žmonės dažnai mano, kad jų ateitis ir karjeros vystymasis priklauso nuo boso ir kompanijos.

Bet realybė tokia, kad daugumos žmonių karjera priklauso tik nuo jų pačių…
Štai paprastos 5 taisyklės, kurios padės jums tapti geresniais. Pasakoja turtingiausias kinas pasaulyje, Alibaba įkūrėjas Džekas Ma.

1. Labai svarbu, kuo jūs užsiimate kiekvieną vakarą.
Aš baigiau koledžą pagal specialybę „vadyba“, bet aš norėjau tapti dizaineriu.
Tam aš praktikavausi dieną ir naktį ir ėmiau papildomo darbo, kad pagerinčiau savo projektavimo įgūdžius. Tai užėmė man daug laiko.

Kai aš tapau bosu, aš daugiau neužsiimu dizainu, ir grįžau į marketingo atšaką.

Kas vakarą, kai mano vaikai užmigdavo, aš imdavau mokytis ir semtis žinių. Tam man vėl išėjo daug laiko, bet aš imu skinti savo pastangų vaisius. Jei aš būčiau vystęsis tik darbo metu, aš niekada nebūčiau tapęs kūrybiniu direktoriumi ir produkcijos vadybininku. Aš niekada neapmokyčiau studentų MBA vadybos, kaip dabar.

Aš pasikliaunu tik savo „pamokomis“ pačiam sau.

Ir patys sėkmingiausi žmonės, kuriuos aš pažįstu, ėjo tuo pačiu keliu kaip ir aš.

2. Daugiau skaitykite ir viskas pasikeis!
Skaitymas gali jums padėti vystytis ir padaryti jus visa galva aukštesnius už jūsų kolegas. Tie, kurie daug skaito, daugiau suvokia apie skirtingas pramonės šakas, ir tai gali būti naudinga kompanijai.

Jūs galite perduoti savo žinias organizacijos viduje arba sukurti naujas galimybes savo kompanijai. Be to, jūsų pokalbiai taps įdomesni.

3. Dalyvaukite įvairiuose projektuose.
Jei jūsų kompanija nesuteikia jums galimybės pritaikyti visų jūsų žinių, pats sukurkite sau šias galimybes. Jūs galite dalyvauti savanorystės projektuose. Jie gali atnešti jums šlovę.

Dirbdami su komanda, jūs suprasite, kaip praktiškai pritaikyti žinias toje šakoje, ir kaip tai galiausiai veikia realius klientus.

4. Aktyviai megzkite ryšius.
Ryšiai gali pagreitinti karjeros vystymąsi. Jei jūs neturite didelio kiekio pažįstamų, jums reikia skirti dalį savo laiko, kad jų rastumėte.

Ryšiai leidžia jums:
– bendrauti su protingais draugais ir sužinoti jų nuomonę;

– turėti informaciją ir žinias, kurias sunku gauti;

– padėti kompanijai potencialių partnerių ar pelno galimybių paieškose.

Jūsų ryšiai – jūsų galingiausias aktyvas darbe.

5. Pradėti keisti savo gyvenimą reikia jau šiandien!
Nuo 6 val vakaro iki 12 val nakties jūs namie. Ir nors jūs fiziškai ir psichiškai pavargote, jūs galite daryti viską, ką norite, ir jums nereikia pildyti kitų nurodymų.

Tuo metu jūs galite atjungti savo smegenis, kaip jūs atjungiate kompiuterį savo darbo vietoje. Bet jūs taip pat galite tapti protingesnis, stipresnis ir išplėsti pažinčių tinklą. Pradėkite šiandien, skirkite valandą per dieną, kad tai padarytumėte.

Aš garantuoju, kad po metų jūsų karjera ir gyvenimas pasikeis.

You cannot copy content of this page