Vos dvi gvazdikėlio galvutės per dieną padarys stebuklus!

– Suvartojus dvi gvazdikėlio galvutes iškart po valgio pagerės virškinimas, tuo pačiu užkirsdamas kelią vidurių užkietėjimams ir pilvo pūtimui, apsaugodamas nuo rėmens ir „perkrovos“ jausmo skrandyje.

– Stebuklingai dings skausmas paėmus dvi gvazdikėlio galvutes, sutrynus jas pirštų galais ir įtrynus gautus miltelius vieton, kur pas jus mėlynė arba kažką skauda.

– Jei ant drėgnų plaukų užtepsite mišinį iš dviejų gvazdikėlių su arbatiniu šaukšteliu alyvuogių aliejaus, efektas bus stipresnis nei nuo bet kokio kosmetinio kondicionieriaus.

– Minkštiems ir šilkiniams plaukams užvirinkite stiklinę vandens kartu su dviem gvazdikėlio galvutėm ir apšlakstykite juo plaukus.

– Nuo veido bėrimų įtrinkite veidą dviejų gvazdikėlio galvučių ir medaus mišiniu. Dings ne tik spuogai, bet ir daugeliui įprastas pykinimo jausmas rytais.

– Gavzdikėliai rytais gelbėja nuo rėmens, gerkite vandenį su gvazdikėliais rytais tuščiu skrandžiu. Padės per 5 dienas.

– Jei kovojate su antsvoriu? Paimkite dvi gvazdikėlio galvutes ir 100 g linų sėmenų aliejaus. Dėkite juos į stiklinę šilto vandens ir gerkite po valgio. Valgykite kiek norite, svoris nuo to tikrai neišaugs.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page