13 stilingų vyresnio amžiaus žmonių, kurie nurungs daugelį Holivudo žvaigždžių

„Šis sijonas jau ne tavo amžiui“,- turbūt su tokiais pasakymais susidūrė kiekviena dama, vyresnė nei 25-ių. Visuomenė sugalvoja rėmus, kuriuos esą turi atitikti bet kuris „padorus“ žmogus. Tačiau mūsų herojai laužo įprastus šablonus ir įrodo: amžius – iliuzija, o stiliaus jausmas niekaip nesusijęs su skaičiais pase.

Mes surinkome brandžius žmones, kurie nebijo eksperimentuoti su išvaizda, dievina madą ir niekam neleidžia diktuoti, ką jiems nešioti ir kaip elgtis gyvenime.

1. Valeri fon Sobel

Valeri – elegancijos ir aristokratiškumo įsikūnijimas. Ji dailininkė ir šiaip kūrybinga asmenybė, jos stilius – tai dar vienas saviraiškos būdas.

2. Brit Kanja

Praeityje buvusi šokėja, Brit daug gastroliavo po pasaulį. Dabar ji gyvena Berlyne su savo vyru Giunteriu Krabenhoftu. Jie abu tikri Berlyno dendžiai, kurių skonis gyvenimui ir stilius įkrauna energija visą kultūrinę miesto sceną.

3. Giunteris Krabenhoftas

Giunteris pagal išsilavinimą virėjas, o pagal pašaukimą – modelis ir stilistas. Nepaisant savo „virš 70“, jis pastovus ryškiausių vakarėlių lankytojas ir geidžiamas svečias bet kokiame kultūriniame savo miesto renginyje. Jis su malonumu važinėja dviračiu, lanko treniruoklių salę ir domisi visomis naujomis mados ir stiliaus pasaulio tendencijomis.

4. Lesli

Lesli gyvena Australijoje. Moteris neabejinga visiems įmanomiems galvos apdangalams ir šunims. Atrodo, būtent jos nuoširdžioje, truputį vaikiškoje šypsenoje slypi jaunystės paslaptis.

5. Niki Redklif

„Aš mokausi elegantiško senėjimo meno“,- sako Niki apie save. Verta pripažinti – šį įgūdį jai pavyko įvaldyti tobulai.

6. Alida

Alida prisipažįsta, kad mada – jos aistra ir mielai dalijasi šia aistra su aplinkiniais.

7. Sandra Salin

Sandrai 77 metai, ji dailininkė. Moteris dievina įvairius lūpdažius, kuriuos nuolat demonstruoja savo plačios šypsenos dėka.

8. Magda

Magda teisingai mano, kad amžius – tai tik iliuzija ir prisipažįsta meilėje gyvenimui, juokui, muzikai ir ryškioms spalvoms. Jos draugai vadina ją madiste, o ji vadina save menininke.

9. Isa Austen

Isa – 71-erių modelis iš Sietlo, Vašingtonas. Ji įvairialypė ir žingeidi asmenybė: dievina keliauti, gerą maistą ir knygas, domisi fotografija ir menu.

10. Siuzen

Siuzen – filosofijos daktarė, o dar ji rašytoja. Ji sukūrė savo elektroninį žurnalą, kurio dėka įkvepia moteris visame pasaulyje jausti ir matyti savo grožį bei galią, neatsigręžiant į nugyventus metus. Juk amžius – tai tik skaičiai, mano nepailstanti Siuzen.

11. Anželo Galamini

Anželo – dizaineris. Tanki žila barzda ir skvarbus žvilgsnis – tai, kas daro vyriškį ypatingu ir patraukliu visų įmanomų amžių damoms.

12. Sintija Pastor

Sintija – nepailstanti ir nenurimstanti moteris, kurios energija tiesiog liejasi per kraštus. Pagal profesiją ji interjerų dizainerė. Moteris pažymi: jos didžiulė meilė madai ir stiliui organiškai persipina su profesine sritimi ir padeda jai tobulėti.

13. Kolin Haideman

Kolin atrodo kaip prabangi kino deivė, nors visą savo gyvenimą ji dirbo stiuardese. Brandaus amžiaus moteris atidarė nedidelę parduotuvėlę, kur ją ir pastebėjo žymus fotografas. „Man patinka suteikti vilties“,- pasakė apie save Kolin. Žiūrint į ją iš tiesų atsiranda tikėjimas tuo, kad po 60-ies gyvenimas daro naują, labai ryškų vingį.

O kokiais jūs matote save brandaus amžiaus?

You cannot copy content of this page