Mokslininkai nustatė, kad rugsėjį gimę vaikai geriau mokosi

Pasirodo, kad gimimo mėnuo gali įtakoti būsimus vaiko pasiekimus. Taigi, mokslininkai nustatė, kad rugsėjį gimę vaikai sėkmingesni gyvenime ir geriau mokosi mokykloje.

Nacionalinio ekonominių tyrimų biuro specialistai nustatė, kad vaiko gimimo mėnuo ateityje įtakoja jo pasiekimus mokykloje. Tai yra, jei moksleivis ar studentas gimė rugsėjį, tai gali tapti jo pasiekimų moksle ar net karjeroje garantas.

Tyrėjų žodžiais, visa esmė tame, kokio amžiaus vaikas eina į mokyklą. Šis faktorius, kaip pasirodė, gali įtakoti moksleivio pasiekimus, pažintinį vystymąsi, testų rezultatus ir mokymąsi bendrai.

Vaikai, gimę rugsėjį, tampa vyresni už savo bendraklasius, kurie gimė vėliau. O tyrimas parodė, kad vyresni vaikai klasėje daugiau pasiekia moksle .

Mokslininkai sako, kad tai gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio nereikšminga detalė, į kurią mažai kas kreipia dėmesį. Tačiau, kaip parodė tyrimas, vyresni vaikai klasėje dažniausiai gerai mokosi ir būna mokytojų „numylėtiniais“.

Toks amžiaus privalumas iš esmės didina ankstyvų pasiekimų tikimybę, mokytojų dėmesį ir pagarbą tarp bendraklasių. Visa tai bendrai užtikrina puikius pasiekimus mokykloje ir universitete.

You cannot copy content of this page