Motinos atstumtas tigriukas rado geriausią draugą – šunelį
Draugystė neskiria amžiaus, tautybės ir rasės. Kokie skirtingi mes bebūtume, mes turime daugiau panašumų, nei skirtumų.
Puikus pavyzdys – šio bengališko tigriuko, vardu Medžiotojas, ir kurtsharo šuniuko, vardu Čelsi, istorija. Nors jie visai nepanašūs, du žvėreliai ne tik rado bendrą kalbą, bet ir tapo geriausiais draugais! Tai taip miela!
Čelsi vos trim savaitėm vyresnė už Medžiotoją. Abu gyvūnus prižiūri 22 metų Antėja Michaletos, kuri gyvena draustinyje Pretorijoje (PAR), kur apgyvendinti mažieji draugai.
Nors dabar žvėrelių gyvenimas atrodo džiugus ir nerūpestingas, Medžiotojui teko daug išgyventi.
Tigriukas gimė draustinyje. Bet netrukus po jo atėjimo į pasaulį motina pradėjo rodyti jam agresiją. Medžiotoją teko išskirti su tigre.
„Matomai Medžiotojas gimė periodu, kai patelė dėl kažkokios priežasties jautė pavojų, todėl ji jį atstūmė“,- sako Antėja.
Pasak jos, jei žmonės nebūtų įsikišę, tigriukas vargiai būtų išgyvenęs laukinėse sąlygose.
Bet ne veltui sakoma, kad nėra to blogo, kas neišeitų į gera: netekęs motinos, Medžiotojas pažino tikrą draugystę!
Draustinio darbuotojai supažindino tigriuką su Čelsi, ir nuo tada pora tapo neišskiriama. Kai Antėja išleidžia Čelsi iš narvo, šuo iškart bėga pas Medžiotoją. Jų žaidimai primena apsimestines kovas be taisyklių: Čelsi visada stumdo Medžiotoją, o Medžiotojas peršoka per draugą.
Medžiotojas neturi brolių ir sesių, taigi jam pasisekė susirasti keturkojį draugą, tegu ir kitos rūšies. Antėja sako, kad žaidimai su šuniuku tarnauja tokiems pat mokymosi tikslams, kaip ir žaidimai su tos pačios rūšies atstovais.
Svarbiausia, kad jis ne vienas. O ir šunelis visada nusimena, kai nakčiai žvėrelius užrakina skirtinguose narvuose.
Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.