Pora pasiliko Meksikoje metus, nes negalėjo palikti išgelbėtos katės

Daugybė tinklapių ir tinklaraščių, aprašančių, kaip šaunu ir nuostabu yra keliauti po pasaulį, beveik niekada nepasakoja visos tiesos. Su šia nemalonia realybe susidūrė Li Hodžes ir Vilou Rolfas, kai surengė didelį turne furgonu po Šiaurės Ameriką. Vienu momentu jiems teko rinktis: jie ar išgelbėta katė.

Mažai kas žino, kas slypi už šios idiliškos nuotraukos.

Katytės vardas Eimi, ji buvo benamė.


2019-ųjų rugpjūtį pora kelionėms pritaikytu furgonu pradėjo kelionę po JAV, o artinantis žiemai jie patraukė į pietus, į šiltąją Meksiką. Pakeliui sentimentalūs žmonės pasiėmė katytę, dar beveik kačiuką, benamę ir neįtikėtinai liūdną.

Praeitame, sėsliame gyvenime pora irgi turėjo kačių, taigi, jie nusprendė pasiimti katę su savimi. Meksikoje jie atsidūrė jau 2020-aisiais ir čia nutiko bėda – užpuolus šunims lūžo katės Eimi letenėlė.

Problema iš pirmo žvilgsnio eilinė, jei ne iš paskos užgriuvęs Covid-19. Sienos užsidarė akimirksniu, šansų grįžti namo buvo vis mažiau, reikėjo mesti katę ir sprukti, beveik tiesiogine prasme. Užtikrinti reikiamą Eimi letenėlės priežiūrą ankštame furgone paskubomis buvo nerealu, be to, iškilo problemų su dokumentais. Ir tada jie nusprendė – liekame ir išgydome katę!

Pandemijos išgąsdinti meksikiečiai užsieniečių porą vijo iš visur. Vos pavykdavo pasipildyti atsargas, didžiąją laiko dalį teko leisti laukinėje gamtoje, toliau nuo civilizacijos. Užtai Eimi koja visiškai pasveiko, o pati katė pasidarė užkietėjusi keliautoja ir su šeimininkais pabuvojo įvairiose Meksikos vietose. Jie važinėjosi beveik metus, laukdami, kol epidemija ims slūgti, tačiau dabar nusprendė grįžti namo.

Reikia spėti sutvarkyti Eimi dokumentus ir kirsti JAV sieną iki sausio pabaigos, kol galioja vizos. Padaryti pauzę, pailsėti, o paskui ir vėl galima į naują kelionę su savo kate!

You cannot copy content of this page