Jauni sutuoktiniai suteikė prieglobstį kačiukui. Šeimininkai net neįtarė, koks jos ypatingas

Jauni sutuoktiniai suteikė prieglobstį kačiukui. Ji vardas Vilburas. Šeimininkai net neįtarė, koks jos ypatingas. O po kurio laiko pastebėjo, kad jis turi savybę sėdėti taip, kaip tai daro žmogus.

Kartą Grantas, tas vaikinas, kuris po to tapo kačiuko savininku, pamatė jo foto internete ir skelbimą apie jį. Jį publikavo žmogus, kuriam gatvėje į akis krito benamis katinas. Radęs ieškojo jo šeimininkų. Grantas beveik juokais parašė tokį atsakymą. Žodžiu, jei per dvi dienas savininkas neatsiras, jis pasiims klajūną sau.

Taip ir išėjo!
Labai greitai Grantas ir Sara, jo draugė, ėmė kreipti dėmesį į tai, kad jeigu kačiukas sėdi, jis renkasi ne visai įprastą pozą.

Ėmė galvoti kame reikalas. Matomai, arba galinės Vilburo kojos per trumpos, arba kūnas labai ilgas.
Vaikinas ėmė ieškoti atsakymo internete. Paskaitė, kad taip būna, ir priežastis ne tame, kad gyvūno proporcijos neteisingos. Daug kačiukų taip sėdi. Matyt jiems taip patogu.

Na juk neišmesi Vilburo dėl to, kad jis kažkaip ne taip sėdi! Prie naujo šeimos nario čia priprato ir tiesiog dievina jį.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page