Mielą keisto atspalvio šunelį vaikai tiesiog paliko gatvėje

Praeiviai netikėtai rado po suoliuku mielą neįprasto atspalvio šunelį: jis buvo panašus į hieną. Vieni žmonės užjautė jį, kiti buvo nepatenkinti dar vienu valkata.

Šuo palindo po suoliuku ir drebėjo iš baimės. Jam nerūpėjo žmonių nuomonės, jis tiesiog bandė pasislėpti, kad jo niekas nematytų ir neliestų.
Tarp praeivių visgi atsirado kažkas neabejingas, panoręs padėti šuneliui: jo fotografiją publikavo specialioje grupėje, kurioje galima talpinti pranešimus apie pasimetusius gyvūnus.

Savanoriai greitai pastebėjo šią publikaciją, nepraėjo ir diena.

Moteris, vardu Natalija, atvyko į vietą, kur buvo pastebėtas šuniukas; ji gyveno visai netoli. Su prožektoriumi ji apėjo visus kaimyninius kiemus, pasižvalgė po suoliukais, bet niekaip negalėjo rasti neįprasto šuniuko.

Natalija parašė tos grupės administratorei Liubai, kad informacija apie šunį jau neaktuali. Tačiau ši nenorėjo taip lengvai nuleisti rankų, pasiėmė savo šunį ir taip pat patraukė į paieškas, tikėdamasi, kad dviese su Natalija pavyks geriau.

Liubos kalė, vardu Alisa, iškart užuodė šuniuko kvapą ir nuėjo jo pėdsakais. Šis tupėjo po kitu suoliuku. Jis buvo aiškiai įsitikinęs, kad čia pati saugiausia vieta, o iš po ankstesnio suoliuko pabėgo todėl, kad kažkas jį išgąsdino.

Šuniukas išsigando dar labiau, pamatęs Alisą, todėl ją teko pririšti toliau. Moterys ištraukė vargšelį iš po suolo ir apžiūrėjo. Jis atrodė sveikas.
Panašumo į hieną tikrai nebuvo galima paneigti: kailiuko spalva ir ausų forma mažylį darė neįtikėtinai panašų į šiuos gyvūnus.
Šuniuką pavadino Džeku.

Jau po poros dienų kažkokia nepažįstama moteris, dirbanti šiame rajone, parašė Liubai ir papasakojo, kad ji pažįsta šį šunį.

Kažkokie vaikai parsivežė jį iš šeimos, kur daugiau niekas nenorėjo juo užsiimti. Šie žmonės gyveno kitame miesto gale. Tėvai pareikalavo, kad šuniuką paliktų kur nors kuo toliau, todėl kad jiems nusibodo jį vedžioti.

Puiki pamoka vaikams! Savanorius labai nuliūdino ši istorija, tačiau jie džiaugiasi išgelbėję Džeką. Jie tikisi, kad šuniukui atsiras geresni namai, kur jį mylės iš tikrųjų.

You cannot copy content of this page