Vaikinas padovanojo merginai kačiuką. O po dviejų savaičių rado jį gatvėje ant sniego

Deividas nusprendė įteikti savo draugei įsimintiną dovaną ir nupirko mielą Meino meškėnų veislės kačiuką. Mergina apsidžiaugė nauju augintiniu ir pavadino jį Čaku.

Tačiau po 2 savaičių kačiukas susirgo ir šeimininkei teko eiti pas veterinarą. Gydytojas pasakė, kad mažylis turi parazitų ir jį reikia gydyti. Taipogi daktaras pridėjo, kad katėms šis reiškinys įprastas ir profilaktiškai Čakui reikės duoti vaistų.

Tačiau šeimininkę nupurtė vien nuo minties apie parazitus ir vietoj Meino meškėno gydymo ji paliko jį gatvėje šalia namo. O Deividui pasakė, kad Čako išgelbėti nepavyko.

Vaikinas pamanė, kad jo merginai dabar reikia palaikymo ir nusprendė atvykti neįspėjęs. Bet priėjęs prie namo sniege pastebėjo kačiuką, kuris buvo Čako kopija. Dar daugiau, mažylis atsiliepė į jo vardą, pasakojo jaunuolis.

Vaikinas greitai pasikišo vargšelį po striuke, o pas savo draugę net neužėjo. Jis nusprendė, kad jei ji paliko kačiuką žūti sniege, tai sunkią minutę gali taip pat pasielgti su juo.

Čakas tapo tikru draugu Deividui ir dabar, kai jis susipažįsta su mergina, tai pirmiausia atkreipia dėmesį į tai, kaip ji elgiasi su gyvūnais.

You cannot copy content of this page