Kad neleistų sušalti savo šeimininkui, šuo tempė jį už virvės 3 kilometrus

Ištikimas draugas išgelbėjo mylimą šeimininką nuo žūties.

Visi žino, kad šuo – geriausias žmogaus draugas. Kiekvienas žino, kokie jie ištikimi ir atsidavę žmogui. Yra daugybė istorijų, kaip šunys gelbsti žmones nuo žūties ir ateina į pagalbą sunkiose situacijose. Būtent tokią istoriją, kuri nutiko žvejui ir jo ištikimam šuniui, aš noriu jums papasakoti.

Buvo ankstyvas pavasaris, todėl upėje vietomis ledo jau nebuvo. Būtent tokiu metu daugelis žvejų nekreipia dėmesio į pavojų dėl didelio laimikio. Taip pasielgė ir vienas vyriškis. Jis patraukė į žvejybą su savo ištikimu keturkoju draugu. Tai buvo stambios veislės šuo.

Vyrukas išgręžė eketę ploname lede, o už 10 metrų nuo jo ledo jau nebebuvo. Išsidėliojo daiktus aplink ir prisisegė virve prie šuns, kad šis niekur nenubėgtų. Ir ėmė žvejoti.

Pradėjo temti, tačiau vyriškis turėjo prožektorių, taigi žvejyba tęsėsi. Tačiau netikėtai ledas aplink žvejį sutraškėjo ir jis įsmuko.
Laimei, virvė buvo apie 3 m ilgio, o šuo sėdėjo netoli kranto. Gyvūnas ėmė tempti šeimininką per sueižėjusį ledą ir sugebėjo ištraukti vyrą iš vandens.

Tačiau vyriškis visas permirko ir iš išgąsčio blogai suvokė, kas vyksta.

Jis niekaip nereagavo į šunį, o lauke buvo šalta.

Ir šuo nesutriko, nutempė šeimininką į artimiausią kaimą, kuris buvo maždaug už 3 km nuo upės. Beveik visą kelią šuo tempė vyrą laukais.
Šuo sugebėjo atitempti vyrą iki pirmųjų namų ir tada ėmė garsiai loti.

Šuo patraukė dėmesį žmonių, kurie išėjo ir iškvietė greitąją pagalbą. Štai taip ištikimas draugas išgelbėjo savo mylimą šeimininką nuo žūties.

You cannot copy content of this page