Tėvo nusikaltimas sugrąžino į gyvenimą jo sūnų

Tai, kas nutiko paskui, galima pavadinti tikru stebuklu!

59 metų Teksaso gyventojo Džordžo Pikeringo šeimą atėjo nelaimė. Jo 27 metų sūnus patyrė kelis insultus, po to paniro į komą.

Bet tai pasirodė ne baisiausia. Džordžui paskambino iš ligoninės, kur buvo jo sūnus, ir pasakė, kad vaikino smegenys mirė ir jį ruošiasi atjungti nuo aparatų.

Vyras nebuvo tam pasiruošęs.

Džordžas ėmė grasinti daktarams, kad nusižudys, jei jie nepalaikys jo sūnaus gyvybės. Po to apsiginklavo 9 mm pistoletu ir įsiveržė į palatą, kur buvo jo sūnus.

Gydantis gydytojas parodė vyriškiui medicinos komisijos, kuri, atsižvelgdama į vaikino būklę, priėmė sprendimą atjungti aparatus, išvadas.

Bet vyras nesiruošė atsitraukti. Grasindamas ginklu jis išvijo iš palatos visus gydytojus, kad liktų dviese su sūnumi. Ligoninės darbuotojai iškvietė policiją, kuri 4 valandas derėjosi su Džordžu.

To, kas nutiko paskui, niekas nesitikėjo!

Teisėsaugos organai apsupo ligoninės pastatą. Vyras visą tą laiką meldėsi, nepaleisdamas sūnaus rankos, tuo pačiu bandydamas kažką paaiškinti policijai.

Tėvas maldavo sūnaus sugniaužti jo ranką. Ir greitai vyriškis pajuto silpną paspaudimą.

Kad galutinai įsitikintų, jog sūnus jį girdi, jis kartojo klausimą 4 kartus. Ir po kiekvieno prašymo sūnus spaudė jam ranką.
Po to Džordžas pats pasidavė policijai. Jis įrodė, kad jo sūnus gyvas ir jo negalima atjungti nuo aparatų.

Iki šio įvykio medikai buvo aptarę jo sūnaus organų persodinimą kitiems pacientams. Dabar tai nebegaliojo, juk jo sūnus gyvas.
Tą patį vakarą vaikinas atsigavo. Šiandien jis jaučiasi žymiai geriau.

Kai jis atgavo sąmonę, pirmiausia šalia pamatė savo pamotę. Pirma, ką jis pasakė, kad labai ją myli.
Pikeringas pateko į kalėjimą. Bet greitai kaltinimus sušvelnino ir jį paleido namo.

Džordžo Pikeringo sūnus labai dėkingas tėvui už jo ryžtingą poelgį. Juk jei ne jis, vaikinas būtų jau negyvas. Meilės galia nežino ribų.

You cannot copy content of this page